Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Точний гороскоп на 2018 рік - Так Просто!

Ось які любовні пригоди і доленосні зміни приготував тобі 2018 рік! Самий точний гороскоп.

Новий, 2018 рік настав, і кожен з нас з нетерпінням чекає всіх звершень, які він дбайливо для нас приготував. Так може досить гадати? Ми відкриємо завісу таємниці і розповімо, чого чекати і до чого готуватися кожному знаку зодіаку.

Точний гороскоп на 2018 рік

«Так Просто!» підготувала для тебе повний гороскоп на 2018 рік ! Поглянь, які любовні пригоди, кар'єрні злети і доленосні зміни приготували планети для свого знака зодіаку.

Точний гороскоп на 2018 рік


 1. Овен Для Овна цей рік стане важливим у всіх сферах життя. Шанс змінити своє життя випадає не так часто, так що готуйся! Кинути все і взятися за щось абсолютно нове — нікчемна справа для Овнів, які завжди хвалилися завидною здатністю до переродження. Однак 2018 рік стане не таким легким на підйом — ти будеш розриватися між життям, якій хотілося б жити, і тим, що залишаєш за спиною.

  Складність вибору змусить тебе найближчі півроку стояти на місці, обдумуючи правильність свого рішення. Чи готовий ти пожертвувати всім заради нового справи? Готовий вкласти туди всі амбіції і час? Впевнений, що хочеш назавжди розпрощатися з цим і вступити в нове життя? Не переживай, відповіді на запитання знайдуться ближче до літа, але пережиті душевні терзання змусять тебе замислитися над підходом до життя і над власними амбіціями.

  Ймовірно, ти занадто суворий до себе і не в повній мірі оцінюєш свої навички. Але досягнення заповітної мети тебе в цьому переконає. У січні-лютому (а потім знову в липні і серпні) відбудуться різкі зміни на особистому фронті. І хоч здається, що ти рухаєшся вперед, остаточного розриву з минулим не відбудеться.

  Ситуація на кар'єрному поприщі теж буде терзати твою душу. Зірки обіцяють тобі зміцнити позиції і погодитися на довгостроковий контракт, хоча ти вважаєш, що таким чином зв'яжеш собі руки. Травень і червень виявляться вдалими у фінансовому плані, серпень подратує нерви, а от до кінця року все буде добре. Точний гороскоп на 2018 рік

 2. Телець Головною рушійною силою 2018 року стане для тебе Уран, планета змін, яка увійде в твій знак в травні. Якщо тобі не вдавалося відшукати можливості реалізувати власні амбіції, то в цьому році Уран надасть заповітний шанс змінити життя у всіх можливих аспектах. Натяк на потенційно успішне майбутнє ти відчуєш відразу: намітяться реальні перспективи, але не обов'язково поспішати реалізувати їх тут же.

  Особисте життя змусить задуматися про майбутнє. Відносини, які почали гальмувати в кінці минулого року, почнуть набирати обороти з новою силою, досягаючи стадії, коли необхідно приймати серйозні рішення. Але не варто поспішати! Пауза в жовтні абсолютно необхідна, щоб привести думки в порядок.

  Рік Жовтого Земляного Собаки є поворотним роком в кар'єрних прагненнях — місячне і сонячне затемнення у верхньому секторі гороскопу тягнуть тебе все вище до зірок ! Вирішальний момент випаде на серпень. Якщо щось піде не так, спробуй поглянути на ситуацію під іншим кутом. Як тільки тобі це вдасться, ти з задоволенням продовжиш рухатися в наміченому напрямку.

  Травень стане найбільш вдалим місяцем з фінансової точки зору, а ось у липні і грудні будь дуже обачним. 2018 рік — рік змін, так що Тельцям слід бути дуже уважними! Точний гороскоп на 2018 рік

 3. Близнюки Твоїми амбіціям і здатністю народжувати всілякі ідеї захоплювалися всі навколо, однак у цьому році помисли можуть бути настільки масштабними, що втілити їх в реальність не буде можливості. Зараз твоїм життям править Нептун, будучи нескінченним джерелом натхнення. Але, обіцяючи багатство і славу, Нептун ніколи не говорить, як їх досягти.

  В останні роки Сатурн намагається приборкати Нептун, який грайливо влаштувався у верхньому секторі твого гороскопу: друзі одноголосно просять тебе перестати ганятися за мріями і поглянути на майбутнє реалістичним поглядом. Розумна порада, здавалося б, але ти все одно не здасися . Потужний вплив Юпітера дозволить зміцнити поточні позиції і наблизитися до Нептуна.

  Те, про що мріяла, нарешті стане можливим, але доведеться неабияк потрудитися на шляху до намічених цілей. Справи на особистому фронті, ймовірно, будуть відсунуті на другий план: до кінця року ти не зможеш зв'язати себе зобов'язаннями там, де ще нещодавно погодився б, не замислюючись. Здається, тепер відносини постали перед тобою в зовсім іншому світлі.

  Серйозні події на кар'єрному поприщі припадуть на січень і грудень. Крім того липень дозволить неабияк поправити фінансове становище — ти, ймовірно, нацелишься на рівень вище. Точний гороскоп на 2018 рік

 4. Рак Останнім часом ти настільки звик ставити роботу на перше місце, що вже не можеш жити інакше. Проте нинішній рік здивує і порадує, адже тепер тобі надасться можливість розставляти пріоритети , відокремлюючи важливе від речей, які можуть зачекати. Головну роль в цьому зіграє Уран, який до кінця літа покине ту частину твого гороскопу, яка відповідає за самореалізацію.

  Справи увійдуть в нормальний ритм, і ти неодмінно здивуєшся, як тобі вдавалося все це встигати! В кінці року тобі доведеться в останній раз зануритися в хаос, але не варто переживати з цього приводу. В любовній сфері 2018 рік поставить тебе перед вибором. Сатурн, який знаходиться в любовній сфері твого гороскопу, закликає зупинитися і перевести наявні відносини на постійний лад, а от Юпітер так і натякає, що потрібно отримувати задоволення від життя.

  Яка з планет візьме верх в твоєму особистому житті — вирішувати тільки тобі! Нинішній рік несе і фінансові зміни. Те, що раніше здавалося необхідністю, стане розкішшю, і навпаки. Тобі належить вибудувати абсолютно новий бюджет, але врахуй, що це займе кілька місяців. Точний гороскоп на 2018 рік

 5. Лев Якщо ти завжди знав, що йдеш по вірному шляху, повинні тебе засмутити: що лежить попереду шлях — не такий вже і прямий, а за несподіваним поворотом ховається перехрестя, про якого ти й не здогадувався. Велика ймовірність, що ти вирішиш піти абсолютно новою дорогою, розділивши життя на дві половини — те, що було до 2018 року, і сьогодення. До речі, 2018 рік — те, чого ти чекав!

  В цьому році в твоєму знаку відбудеться чотири сонячних і місячних затемнень, які змусять гарненько придивитися до себе і внести необхідні корективи. Ось побачиш, до кінця року ти себе не впізнаєш . Останні кілька років труднощі різного характеру заважали розвиватися стосунків в тому напрямку, до якого ти і твоя друга половина прагнули.

  Тепер у тебе є простір для маневру та час для прийняття правильного рішення. Якщо ти, як і раніше даєш шанс наявних відносин, тоді все буде добре. А в кінці року на тебе чекає справжній хепі-енд — ти можеш сміливо вхопитися за улюблену руку і разом зробити крок у щасливе майбутнє.

  На роботі чекай додаткового навантаження, яка може загнати тебе в жорсткі рамки. Якщо ти відчуєш себе в пастці, швидше шукай нове поприще для самореалізації. Найбільш сприятливими місяцями у фінансовому плані стануть лютий, липень і вересень. В середині червня варто дотримуватися обережності, а в іншому — все буде чарівно! Точний гороскоп на 2018 рік

 6. Діва На початку року ти оглянешся назад, розглядаючи можливість повернутися на стару роботу або минуле місце проживання, де тобі було добре і комфортно. Проте ведуть у минуле двері давно замкнені. Так що, друже, тільки вперед! Сміливо крокуй у незвідане майбутнє. Повір, воно приготувало для тебе безліч сюрпризів.

  Що б не сталося, це завжди на краще. На особистому фронті тебе чекає поява нової фігури. Знайомий знайомого, новий колега на роботі або старий сусід Це зовсім не важливо! І нехай іскра розгориться не відразу, вас з самого початку зв'яже міцна дружба і взаємна довіра.

  Є ймовірність, що новий рік принесе тобі просування по кар'єрних сходах або навіть нову роботу, але в тій же сфері. Замислюватися про нові звершення стане приємніше! З фінансової точки зору рік пройде успішно, не рахуючи кількох проблемних тижнів восени . Точний гороскоп на 2018 рік

 7. Ваги Для кожного, хто народився під знаком Терезів, романтичні відносини — основа, на яку спираються всі сфери життя. Так що зміни в справах любовних спричинять за собою зміну амбіцій, стилю життя і навіть роботи. Що вже там, неабияка спалах пристрасті може призвести навіть до переїзду за кордон. Такі вони, Ваги

  Події січня вкотре доведуть, що нинішнє становище тобі неабияк набридло, і ти знайдеш спосіб з ним покінчити. У лютому ти закрутиш новий роман і перша половина року пройде як у казці. З приходом літа новий роман перейде в стабільне русло або згорить дотла. На зміну весняному роману може прийти річний, який потягне тебе в зовсім інше русло. До осені ти відчуєш втому і візьмеш невелику перерву.

  У липні тебе чекає нова посада, на якій, ймовірно, захочеться залишитися довше. Можливо це саме те, про що мріялося? Цей рік може стати біса витратним. Однак це — ціна довгоочікуваних змін. До речі, якщо не розкидатися грошима безконтрольно, то і проблем не буде! Точний гороскоп на 2018 рік

 8. Скорпіон 2018 рік — чи не найкращий рік для Скорпіонів за останні десять років! Вплив Юпітера подарує нескінченний потік можливостей, які дозволять тобі розширити горизонти і поліпшити життя у всіх її аспектах. Напір Юпітера викличе у тебе якийсь дискомфорт, адже дарами покровителя потрібно скористатися або зараз, або ніколи.

  Юпітер зробить свій вплив і на особистому фронті. Романтична зв'язок, яку ти ніяк не наважувався розвинути через побоювання відкрити справжні почуття, перейде на новий рівень, якщо ти наважишся відчинити своє серце . У кар'єрній сфері низка сонячних затемнень обіцяє серйозні досягнення.

  Завдяки підтримці Юпітера, успіх гарантований! Початок року — найбільш сприятливий час у фінансовій сфері. У листопаді тобі доведеться неабияк постаратися, щоб до кінця року отримати бажане. Точний гороскоп на 2018 рік

 9. Стрілець Ти готовий до критичних ситуацій з народження. Мало того, ти готовий зробити все, що потрібно, щоб цю ситуацію вирішити. А що, якщо криза минула, а обставини ніяк на тебе не тиснуть? Отже, ти вільний! Чому віддаєш перевагу зайнятися? Можна опрацювати плани на майбутнє, зайнятися справами, до яких давно лежить душа, або відправитися в довгоочікувану подорож.

  Поки Сатурн був у Стрільці, у тебе не було ні хвилини спокою. Зараз же саме час надолужити згаяне . В любовній сфері спостерігається невизначеність. Першу половину 2018 року ти будеш сумніватися, чи потрібен тобі насправді нинішній роман. До кінця листопада настане ключовий момент — все, що турбувало, вирветься назовні, даруючи шанс виправити ситуацію.

  В професійній сфері все налагодитися. Якщо влітку з'явитися шанс взяти на себе додаткові обов'язки, ні в якому разі не варто його упускати. У фінансовій сфері все просто: терпіння і труд все перетруть! За виконану роботу ти будеш винагороджений, однак не забудь виділити достатньо часу для відпочинку. Точний гороскоп на 2018 рік

 10. Козеріг Ти завжди вважав, що досягнуті цілі — результат витрачених зусиль. Завдяки підтримці Сатурна в Козерозі, виконана тобою робота протягом року буде оплачена з лишком, а щастю не буде межі . Зворотною стороною медалі є те, що заслуженого успіху довелося чекати дуже довго. Проте зусилля були витрачені не дарма, весь всі цілі досягнуті, а проекти реалізовані.

  Через кілька років ти повністю виконаєш намічену програму, і доведеться взятися за побудову нових цілей. Але відклади ці турботи на потім і насолоджуйся приголомшуючим успіхом, який впаде на твою голову в найближчі кілька місяців. На любовному поприщі також очікують серйозні досягнення. Якщо до цього моменту ти був самотній, чекай довгоочікувану другу половину. Якщо ж ти вже перебуваєш у відносинах, то відчуєш, як стрімко вони міцніють.

  Враховуючи, як близько ти підлетів до Сонця, в професійному плані радикальні зміни тобі не загрожують. Проте з'явиться можливість повернутися до перспективних і не реалізованим перш проектів. Це не крок назад, немає. Всесвіт дає тобі ще один шанс пройти вже изведанный раннє шлях і покращити результат.

  По правді кажучи, це навряд чи має значення в масштабах мети, до якої ти стрімко рухаєшся. Внаслідок затемнень у фінансовому плані рік буде мінливий. А ось лютий приємно тебе здивує! Точний гороскоп на 2018 рік

 11. Водолій Як і для інших знаків зодіаку, для Водолія 2018 рік стане роком змін. Нехай воцарившие хаос, безлад і безлад тебе не лякають, адже ти впораєшся зі змінами на раз-два. Про якому б аспекті життя не йшла мова, хвилювання 2018 року зсунуті з місця всі сфери, даруючи шанс щось змінити. Місячні і сонячні затемнення відкривають нові можливості і дають поштовх в потрібному напрямку.

  Разом із зміною поглядів зміниться і твоє особисте життя. Ймовірно, нинішній роман ти вже переріс і назріло розрив, після якого можна з упевненістю рухатися далі. І в кар'єрній сфері не обійдеться без змін. З Юпітером у верхній частині гороскопу у тебе з'явиться можливість повною мірою проявити себе.

  Підтримка Юпітера не мала значить, так що не варто розмінюватися на дрібниці, вибираючи мету. У фінансовому плані 2018 рік буде не на жарт марнотратним. Можливо, такі збитки необхідні, щоб переосмислити себе і свої цілі? У будь-якому випадку — живемо лише раз! Точний гороскоп на 2018 рік

 12. Риби 2018 рік і наступним за ним тісно пов'язані: в цьому році тобі належить генерувати свіжі ідеї і відкривати нові горизонти, а наступний рік буде присвячений втілення всіх задумів. Благотворний розташування Юпітера і Нептуна забезпечить нескінченний приплив ідей, реалізація яких буде викликати страх невдачі, адже минулі кілька років ти то і справа, що впирався в стелю.

  Але в цьому році Сатурн йде і не сміє більше заважати тобі в реалізації намічених планів. Підніми очі — шлях до вершини вільний! Можеш радіти, адже на особистому фронті намічається значне пожвавлення. Полум'я таємних пристрастей розгориться сильніше, якщо ти будеш ретельно приховувати те, що відбувається. В іншому випадку вони згаснуть назавжди. Якщо ти відчуваєш, що не до кінця покінчив зі старою прихильністю, не варто обманюватися — ти просто намагаєшся всіма силами відстрочити неминуче.

  2018 рік принесе тобі удачу в кар'єрному плані, адже в самому його початку представиться можливість зробити крок вперед, а в кінці — шанс піднятися ще на одну сходинку. Головне — що ти контролюєш ситуацію , а не намагаєшся сліпо осідлати удачу. Березень — найпривабливіше час з фінансової точки зору. Хоча і влітку тебе чекає грошова премія, але зверни увагу, що за неї доведеться поборотися. Точний гороскоп на 2018 рік

 13. Ось він, самий точний гороскоп на 2018 рік ! Ми віримо, що все збудеться, адже для багатьох цей рік може стати кращим за багато десятиліть. Якщо досі тебе переслідували труднощі, то в цьому році ти впораєшся з ними на раз-два. І нехай зірки ведуть тебе по потрібному шляху!

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Точний гороскоп на 2018 рік
поділитися на facebook
наступна стаття »