Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Тест Майерс — Бріггс - Так Просто!

Тест на тип особистості по Майерс — Бріггс: всього 4 відповіді охарактеризують тебе краще, ніж подруга.

Пошук себе — головне завдання людини. Пропонуємо тобі на дозвіллі пройти один дуже цікавий і точний тест на визначення типу особистості . Тест Майерс — Бріггс був створений ще в часи Другої світової війни для того, щоб допомогти жінкам працевлаштуватися і замінити чоловіків, що пішли битися. Досі багато західних компаній вимагають претендентів на вакансію проходити цей тест, щоб зрозуміти, чи підходить їм посаду.

Тест Майерс — Бріггс

Тобі належить відповісти лише на 4 запитання і отримати своє поєднання літер, а редакція «Так Просто!» розповість тобі про результат.

Тест Майерс — Бріггс

Вибери одну відповідь з представлених

 1. Ти дуже втомився, робочий тиждень була напруженою, і ось нарешті попереду вхідні. Як їх проведеш?

  E : подзвоню приятелям, дізнаюся, які у них плани. Потрібно вибратися всім разом на перегляд фільму, або пограти в боулінг, або пообідати в новому ресторані.

  I залишуся відпочивати вдома і отключу телефон. Полежу у ванній, подивлюся серіал, посплю.

  Тест Майерс — Бріггс

 2. Який з двох описів краще тебе характеризує?

  S : я завжди аналізую всі події і відштовхуюсь від реального положення справ, звертаю особливу увагу на деталі. Мені важливо жити тут і зараз, а не у своїх мріях.

  N : я люблю мріяти і складати сценарії майбутніх подій. До всього ставлюся по-філософськи. А інтуїція — мій головний порадник, а не якась там аналітика.

  Тест Майерс — Бріггс

 3. Конкурент твого роботодавця намагається тебе переманити у свою фірму. Ти намагаєшся зважити всі за і проти: там набагато більше платять, але тут дружний колектив, і начальник відділу натякнув, що порекомендує тебе начальству перед відходом на пенсію. Яким буде твоє рішення?

  T : вивчу всю доступну інформацію про компанії-конкуренті, пораджуся зі знайомими, випишу всі переваги та недоліки нової вакансії. До цього питання підійшов дуже серйозно.

  F : піду на нове місце роботи чи ні, буде залежати від внутрішнього відчуття. От якщо в день прийняття рішення прокинуся і вирішу піти, то піду.

  Тест Майерс — Бріггс

 4. Ти свідок на весіллі своїх дуже близьких друзів і допомагаєш їм у деяких організаційних питаннях. До події залишилося 2 тижні. Як йдуть справи з підготовкою?

  J : я вже найняв оркестр, придумав випробування для нареченого і приготував відеопрезентацію кращих подій з життя пари. Записався в перукарню і вибрав наряд.

  P : ненавиджу награні заходи. Волію робити все спонтанно. Буду веселитися і розповідати вульгарні жарти під час тостів, а не вислужуватися у всьому.

  Тест Майерс — Бріггс

 5. А тепер випиши підряд 4 букви своїх відповідей і дізнайся про свій тип особистості.

  ESTJ — реаліст, начальник

  Дуже працездатний, соціально адаптований тип, завжди відчуває необхідність доводити розпочату справу до завершення. Планує діяльність, практично ставиться до оточуючих його речей. Схильний проявляти любов і турботу про близьких, любить гучні веселощі, компанії. Добродушний, але резковат, може бути запальним і впертим.

  Він обожнює порядок у всьому, любить планувати і займатися організацією. Але більше всього — переконувати навколишніх у своїй правоті і схиляти до власної точки зору.

  Тест Майерс — Бріггс

  ENTJ — підприємець

  Здатний чітко виділяти власні можливості і здібності, легко надихається і починає нові справи, захоплюється динамічними видами спорту, які дарують екстремальні відчуття. Відчуває нові тенденції, йде на ризик, покладаючись на інтуїцію.

  Має потребу в контролі і незвичайні здібності до лідерства. Ці люди розкриті навстіж, назустріч незліченною можливостям і смислам, які призводять до впорядкованої та своєчасної діяльності.

  Тест Майерс — Бріггс

  ESFJ — зберігач

  Такі люди акуратні, добродушні, прихильники порядку і у вищій ступеня виконавчі і дбайливі. Вони черпають сили в самих собі і у всьому тому, що бачать, чують, відчувають, сприймають на дотик і пробують. Прекрасно знаходять спільну мову з людьми, легко знайомляться і дуже товариські. Вони часто жертвують власними інтересами заради інших людей.

  Вміють глибоко аналізувати себе та інших. Дуже чуйні, але при цьому не забувають про власну гідність. Серед таких людей дуже часто зустрічаються медики, військові, пожежники.

  Тест Майерс — Бріггс

  ESTP — непосида

  Цей тип людей любить керувати і абсолютно не виносить підпорядкування. Аналізуючи ситуацію, любить складати конкретний план дій, чітко йому слід. Прагне будь-якою ціною досягти своєї мети і може прибрати конкурентів будь-якими методами, навіть із застосуванням фізичної сили.

  Здатний дати швидкий, точний, практично цінний, об'єктивний і ясно виражений відповідь у будь-якій ситуації. Такі люди не сидять багато на одному місці, вони завжди щось роблять і сміливо йдуть на ризик. Оточуючим важко передбачити їх дії, але у цих людей завжди є чіткий план.

  Тест Майерс — Бріггс

  ENFJ — наставник

  Їх увага зосереджена на тих, хто їх оточує, і вони прекрасно розуміють, хто потребує. У них дуже добре розвинена інтуїція. Це сверхэмоциональные особистості, схильні до співчуття і прояву широкого спектру емоцій. Володіють виразною мімікою і красномовством. Але в любові дуже ревниві і владні. Дуже добре розбираються в людях.

  Тест Майерс — Бріггс

  ENTP — винахідник

  У цього типу людей дуже широкий спектр інтересів. Вони завжди щось вивчають і є генераторами ідей. Не люблять рутину і традиції, а в роботі завжди швидко адаптуються до новизни. У них дуже гарне логічне мислення і фантазія, тому вони завжди виступають новаторами в якійсь справі.

  Вони легко висловлюють свої думки і можуть займати керівні посади. Однак часто змінюють не просто місце роботи, сферу діяльності, адже хочуть пізнавати щось нове.

  Тест Майерс — Бріггс

  ESFP — діяч

  Добре розбираються в людях і схильні до маніпуляції ними. Краще керувати більш слабкими, чітко визначаючи їх вразливі місця. Люблять тримати дистанцію у спілкуванні часто керуються власними інтересами. В очах інших така людина намагається виглядати неабиякої оригінальною особистістю, але часто такий не є.

  Живуть в основному сьогоднішнім днем. Дуже нетерплячі, тому більше починають справ, чим закінчують. При цьому прагнуть до гармонії у всьому.

  Тест Майерс — Бріггс

  ENFP — переможець Любить творчу роботу, не переносить одноманітність і рутину. Товариський, любить давати слушні поради в сфері взаємодії з людьми. Дуже енергійний і допитливий. Поєднання схильності до екстраверсії, інтуїції, чутливості і сприйнятливості дає йому унікальну здатність до ефективної співпраці, участі у різноманітних проектах і вміння протистояти труднощам.

  Дуже гармонійна особистість з високим рівнем інтелекту, здатна зберігати баланс навіть при постійній зміні обставин.

  Тест Майерс — Бріггс

  INFP — романтик

  Лірик і мрійник, ставить на перше місце внутрішню гармонію, злагоду з самим собою. Велике значення цей тип надає зовнішньому вигляду. Не вміє економити, а під час роботи любить довго відпочивати. Прагне до самопізнання, любить відкривати нові горизонти світу і всередині себе. Дуже добре відчуває інших людей і має досить хорошою інтуїцією.

  Тест Майерс — Бріггс

  ISFP — композитор

  Вміє насолоджуватися життям, спокійно переносить одноманітність і рутину. Легко уживається з людьми, поважаючи їх особистий простір, при цьому вимагаючи від них такого ж ставлення. Такі люди абсолютно неконфліктні і багато жартують. Часто дуже чуйні, люблять відчувати себе потрібними і значущими в очах інших людей.

  Вони дуже вірні і надійні. Сприймають цей світ і людей такими, як є, і не прагнуть щось переробляти. Ці люди дуже стримані і практичні.

  Тест Майерс — Бріггс

  INTP — критик

  Цей тип — ерудит з філософським складом розуму. Він дуже серйозний у прийнятті рішень і багато аналізує, тому завжди знаходиться в напрузі. Не любить бурхливих проявів емоцій, цінує затишок і комфорт.

  Досить важко адаптується до змін. Не є новатором, а воліє цінувати традиції, закони і моральні підвалини. Тому в старості часто бурчить і критикує.

  Тест Майерс — Бріггс

  INFJ — консультант

  Тонко відчуває людей і відносини між ними. Легко визначає настрої і приховані таланти, до нього часто звертаються за порадою. Сам же легко ранимий і важко переносить агресію і брак любові. Володіє дуже сильною інтуїцією. Захоплюється самоосвітою. Люди цього типу відчувають покликання служити людству і здійснюють це досить організовано і упорядковано.

  Тест Майерс — Бріггс

  INTJ — муза

  Не любить шумних компаній, відчуває труднощі у налагодженні стосунків з іншими людьми. Проте володіє багатим внутрішнім світом, який зберігає в собі безмежні можливості, вони реалізуються у вигляді прагнення все поліпшити і вдосконалити. Слова, плани, проекти, ідеї, люди – все їм хочеться зробити краще, ніж є насправді. Перфекціоністи і естети. Вміють розставляти пріоритети.

  Тест Майерс — Бріггс

  ISFJ — зберігач

  Легко розпізнає награність і фальш у відносинах, ділить людей на своїх і чужих, дотримується психологічної дистанції. Вірний своїм принципам і поглядам на життя. Вміє постояти за себе і своїх близьких, не переносить моральної переваги інших людей.

  Дуже акуратні, добродушні, прихильники порядку і у вищій ступеня виконавчі і дбайливі, вони черпають сили в самих собі і в тому, що бачать, чують, відчувають, сприймають на дотик і пробують.

  Тест Майерс — Бріггс

  ISTP — майстер

  Відрізняється технічним складом розуму, любить працювати руками, при цьому завжди встигає в потрібні терміни. Погляд на світ у цього типу особистості гранично конкретний, але в поєднанні з властивою йому відвертістю це може призводити до більш непередбачуваним вчинкам, ніж можна було б очікувати.

  Тест Майерс — Бріггс

  ISTJ — інспектор

  Відрізняється якоїсь педантичністю. Реально дивиться на речі, береться за справу, тільки якщо точно знає, що зможе його завершити. Не зацікавлений у тривалому спілкуванні, воліє ділові контакти тільки на час співпраці. Націлений на кінцевий результат. Любить порядок і строгість, глибоко вникає в роботу, аналізуючи інформацію з різних сторін. Ніколи не витає в хмарах.

  Тест Майерс — Бріггс

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Тест Майерс — Бріггс
поділитися на facebook
наступна стаття »