Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Східний гороскоп на 2018 рік - Так Просто!

16 лютого китайський Новий рік. Астролог Кевін Фунг повідав, що підготувала Жовта Собака для кожного знака.

16 лютого китайський Новий рік. А це означає, що Жовта Земляний Собака стала господинею цього року. Саме з цього дня для всіх знаків почнуться зміни в житті, згідно східним гороскопом . І звичайно ж, ніхто не складе більш точний прогноз на рік, ніж китайський астролог.

Східний гороскоп на 2018 рік

Кевін Фунгі — один з найбільш затребуваних китайських астрологів , а також провідний консульант по фен шуй. Його прогнозами керуються багато знаменитостей і бізнесмени. Редакція «Так Просто!» вирішила дізнатися, що приготувала Жовта Собака для кожного з 12 тварин знаків східного зодіаку за словами китайського астролога і розповісти тобі.

Східний гороскоп на 2018 рік

Жовта Земляний Собака — створіння вірне, економне, розумне. Її не цікавлять інтриги і плітки, вона пряма, чесна і сильна. Жовтий колір додає Собаці оптимізму і впевненості у завтрашньому дні, а те, що вона ще й Земляна, говорить про твердість характеру і душевної стабільності. Але незважаючи на всі ці якості, вона ще і великий ентузіаст.

Східний гороскоп на 2018 рік

Китайський гороскоп базується на знаки 12 тварин китайської астрології , яке, згідно з повір'ями, ховається в серці людини. Якщо раптом ти не знаєш яка тварина є твоїм покровителем, то подивися це в таблиці.

Східний гороскоп на 2018 рік


 1. Гороскоп для Щура Люди, народжені в рік Пацюка, чарівні, вміють завоювати прихильність оточуючих. У них чудові інтелектуальні здібності. У 2018 році Собака підготував їм підготував успіх в амурних справах. Зірки обіцяють любов і взаєморозуміння з коханою людиною. Проте, в першій половині року можуть бути деякі фінансові труднощі, тому потрібно з розумом поставитися до розтрат.

  Потрібно навчитися не метушитися по дрібницях і знайти спокій. Інакше конфліктів на роботі і в особистому житті не уникнути. Проблем зі здоров'ям у Щурів не передбачається. Але це не означає, що можна пускатися у всі тяжкі. Звичний ритм життя і трохи спорту — і тіло гарне, і нерви не напружені.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 2. Гороскоп для Бика Народжені в рік Бика мають всі якості цієї тварини — силу, здатність долати будь-які труднощі, відповідальність і методичність. Бик іноді може бути вимогливим і зарозумілим. У рік жовтого земляного Собаки Бику потрібно підготуватися до сюрпризів. Вони будуть тільки приємними: нові приємні і корисні знайомства, події і можливість налагодити особисте життя.

  Собака відрізняється дружелюбністю, тому Бикам необхідно навчитися йти на компроміси і стати стриманіше, адже робочий рік буде досить напруженим. Але за ці зусилля їх чекають винагороду у вигляді підвищення. Не варто вже повністю віддаватися кар'єрі — відпочивати потрібно добре. Рік Собаки не обіцяє ніяких проблем з фізичним здоров'ям, проте із-за напруженої роботи може постраждати нервова система. Йога і спокійна музика — твої найкращі супутники в цьому році.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 3. Гороскоп для Тигра Люди, народжені в рік Тигра, чутливі, знаходяться в гармонії зі своїми емоціями. Вони дуже впевнені в собі. У 2018 році їх чекає заслужений шикарний відпочинок та нові враження. Тигри заведуть нові знайомства, які змінять їх життя з ніг на голову. Завдяки цьому, цей знак стане спокійніше і прихильнішими.

  В роботі Тигрів чекає кар'єрний ріст, який позитивно позначиться на їх фінансовому становищі. Також самотнім представникам знака нарешті вдасться знайти пару, а ось тих, у кого налагоджене особисте життя, очікує поповнення в сім'ї. Здоров'я міцних Тигрів також не підведе. Вони будуть сповнені енергії весь рік.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 4. Гороскоп для Кролика (Зайця) Народжені під знаком створені для любові. Вони ласкаві і приємні в спілкуванні, чемні і виховані. Собака буде захисницею Кроликів, тому їх чекає дуже вдалий рік. У кар'єрі буде тільки зростання, але тільки якщо вони будуть діяти за правилами Собаки: без обману і з благими намірами заробляти на життя.

  Чим щедріше виявиться людина, народжена у рік Кролика, тим більше матеріальних благ і приємних вражень до нього повернеться. Можливо, бурхливий роман закінчиться не менш яскравою весіллям. От тільки здоров'я Кроликам варто поберегти, щоб сил і енергії вистачало на всі звершення.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 5. Гороскоп для Дракона Дракони привабливі і повні енергії. Їх відрізняє наявність таланту і розуму. Недолік — зайвий перфекціонізм. 2018 рік стане випробуванням на міцність — у роботі чекають відповідальні завдання і нові складні виклики, з якими Дракон впорається. Самотнім представникам не варто сильно переживати і витрачати багато сил на пошуки другої половинки — краще насолодитися холостяцьким життям і відкриватися на повну, адже не довго залишилося на волі бігати.

  Щоб рік приніс радість і відносини з оточуючими не постраждали, варто приділити увагу власній здатності до самоорганізації і більш уважно ставитися до виконання узятих на себе зобов'язань. Тим, у кого є пара, Жовта Собака подарує взаєморозуміння і спокій. У рік Собаки Драконам варто зайнятися здоров'ям — не забувати ходити на профілактичні огляди, щоб ніякої недуга не був страшним.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 6. Гороскоп для Змії Змії дуже мудрі. Вони — глибокі мислителі. Великі зміни для Змій в 2018 році не очікуються. Але в їх житті буде стільки маленьких приємних дрібниць, які будуть радувати кожен день. Стабільний дохід, міцні відносини, приємне спілкування — це справжнє щастя.

  У рік Собаки не рекомендується реалізовувати грандіозних планів у кар'єрі. Краще притримати на рівні вже наявні заслуги. Здоров'ю Змій можна позаздрити, але от про правильному харчуванні забувати не варто.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 7. Гороскоп для Коня Коні — це люди, які люблять працювати, але є поганими командними гравцями. Собака є компаньйоном Коня, тому 2018 рік повинен бути везучим. Якщо докласти трохи зусиль у роботі, що для них нескладно, то вони окупляться з лишком. Всі цілі будуть досягнуті, а фінансове становище загалом, купуй гаманець побільше!

  Ось тільки потрібно приділити більше часу ставленням. З-за надмірного поглинання роботою, друга половинка могла охолонути із-за браку уваги. Ніяких погіршень в плані здоров'я представникам знаку не потрібно боятися.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 8. Гороскоп для Кози (Вівці) Кози — веселі і симпатичні люди, хоча почуття виявляють досить стримано і люблять поскаржитися на життя. Як і для всіх знаків, доброзичлива Собака підготувала безліч позитивних емоцій. Ось тільки не треба сильно розслаблятися на роботі, заздрісні колеги так і чекають, де можна зрушити Козу з місця. А в цілому робота буде вельми результативною.

  Проблем зі здоров'ям цього знака виникнути не повинно. А ось у справах амурних пора навести порядок. Вистачить стримувати порив своїх почуттів і помічати недоліки своєї половинки. Більше ласкавих слів, і у відносинах пануватиме гармонія.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 9. Гороскоп для Мавпи Мавпи здатні привернути до себе увагу. Вони енергійні, розумні і балакучі і володіють хорошим почуттям гумору. Рік Собаки для Мавп буде дуже активним: вони будуть ефективні в професійній сфері і дуже результативно контактувати з партнерами і колегами. Головним завданням для представників знаку буде не втратити запал і не лінуватися раніше часу. Приголомшливий успіх все ж вимагає певних зусиль з їх боку.

  Також буде багато романтичних знайомств. Тому тим, хто одружений, потрібно тримати себе в руках і не вздумать проміняти міцні відносини на швидкоплинне захоплення. Представникам цього знаку не варто сильно нервувати, щоб не зіпсувати здоров'я.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 10. Гороскоп для Півня Півні надзвичайно працьовиті і люблять бути в центрі уваги. В їх суспільстві відчуваєш себе легко і невимушено. Визнання, яке Півні отримали у році, що минає, залишить їм хорошу платформу для розвитку. 2018 рік виявиться для них яскравим і успішним. Проте не варто розслаблятися: щоб утримати позиції і не знизити темпу зростання Півням доведеться потрудитися, проявити завзятість і самодисципліну.

  А ось у любовному житті Півням належить пройти випробування на міцність: їх друга половинка може не витримати такого шаленого робочого темпу Півня і розірвати відносини. Проте зневірятися не варто — рік Собаки принесе нові знайомства та контакти. Щоб підтримувати здоров'я, потрібно більше відпочивати.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 11. Гороскоп для Собаки Собаки суворо дотримуються своїх принципів чесності і справедливості, а також володіють творчими навичками вирішення проблем. Для них настає по-справжньому хороший період, адже саме вони виявляться під зоряним заступництвом. Щастя, радість, успіхи і вдалі збігу обставин — Собаки можуть розраховувати на справжні подарунки від долі. Успіх чекає і у фінансових справах, і в особистому житті, і в суто побутових дрібницях.

  Так само успішні будуть і представники творчих професій — вони придбають довгоочікуване визнання і прибуток. Здоров'я навіть не думає підводити Собак – воно буде міцніти з кожним днем і надавати сил для нових починань.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

 12. Гороскоп для Кабана Такі люди є прекрасними компаньйонами і партнерами. Спокійним і поважним Кабанам 2018 рік обіцяє безліч подарунків долі. Складатися буде все, за що б представники знака не взялися. Тільки лінь і нерішучість можуть зіграти з ними злий жарт і позбавити безлічі можливостей, приготованих для них новим роком.

  Відносини бут стабільними. Здоров'я Кабанів теж не погіршиться, однак необхідно відпочивати і дозволяти собі маленькі радості життя.

  Східний гороскоп на 2018 рік © DepositPhotos

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Східний гороскоп на 2018 рік
поділитися на facebook
наступна стаття »