Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Гороскоп за часом народження - Так Просто!

Частка людини формується в ту ж секунду, в момент народження! Визнач, «хрещеником» який з планет

З давніх часів помічено, що люди, народжені в один і той же день, але в різний час, можуть істотно відрізнятися один від одного за характером і стилем поведінки. Чому так відбувається?

Гороскоп за часом народження © DepositPhotos

Змінюючи один одного, Сонце і планети невтомно рухаються по небесній сфері. Домінування тієї або іншої планети в момент народження накладає на людину неповторний відбиток, визначає його навички, характер і всю подальшу долю.

Гороскоп за часом народження

Наші предки знали про цю зв'язку абсолютно точно. Саме тому в тлумачних словниках можна знайти два значення слова «планида»: планета і доля, доля, доля.

Гороскоп за часом народження © DepositPhotos

Нумерологи ділять добу на періоди, що дорівнюють двом годинам, і саме в такі проміжки конкретна планета надає особливий вплив на характер народженого. Якщо ти знаєш точний час народження , то можеш відкрити нову сторінку в пізнанні себе, визначивши, «хрещеником» який з планет ти є.

Гороскоп за часом народження


 1. З 00:00 до 1:59 час Меркурія Меркурій (Mercurius) — в давньоримській міфології, покровитель торгівлі та злодіїв, син бога неба Юпітера. По імені бистроногій бога римлянами була названа перша від Сонця і найменша планета Сонячної системи-Меркурій, оскільки вона рухається по небу швидше інших планет.

  Гороскоп за часом народження

  В астрології вважається планетою Меркурій розумової діяльності, спілкування, інтелектуальної енергії. Меркурій також захищає голосу, люди з вираженим впливом Меркурія прекрасно виступають перед публікою, співають і танцюють.

  Людям часу Меркурія легко дається навчання, вони отримують від цього процесу задоволення. Мислення у людей з вираженим Меркурієм швидке, по натурі вони рухливі, не можуть довго сидіти на одному місці, вміють легко домовлятися, знають, як знайти підхід до людей. Гороскоп за часом народження © DepositPhotos

 2. З 2:00 до 3:59 час Венери Венера (Venus) — в римській міфології богиня краси, плотської любові, бажання, родючості і процвітання. В астрології Венеру вважають планетою, керуючої естетичним смаком людей. Вона відповідальна за почуття прекрасного в людині, любов до красивих речей.

  Гороскоп за часом народження

  Люди часу Венери трудяги, в хорошому сенсі цього слова. З допомогою свого працелюбства вони здатні втілити в життя свої найсміливіші ідеї і заради цього готові пожертвувати багатьом. В тому числі власним здоров'ям.

  Їх недоліком є відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими людьми. Вони не визнають позицію опонента, незважаючи на очевидність доказів. Схильні до жорсткого домінування в житті і роботі. Але вони вірні! Вірні сім'ї, справі, батьківщині у всіх сенсах цього слова. Гороскоп за часом народження © DepositPhotos

 3. З 4:00 до 5:59 час Марса Марс (Марс) — римський бог війни і покровитель римської могутності. Син Юпітера і Юнони. В астрології Марс асоціюється з чоловічим активним початком. Він відповідає за прояв волі людини, бажання боротися, прагнення до перемоги.

  Гороскоп за часом народження

 4. Марс наділяє людей, народжених в цей проміжок, вольовим характером. Вони прагнуть зайняти лідерські позиції і не визнають ні найменшого натяку на обмеження своєї свободи.

  Активність людей, народжених під знаком Марса, завжди має мету, до якої вони йдуть, незважаючи на труднощі. Прямолінійність часто заважає їм в особистих відносинах, тому що люди Марса звикли говорити всю правду в обличчя. Гороскоп за часом народження

 5. З 6:00 до 7:59 час Нептуна Нептун (Neptunus) — в давньоримській міфології бог морів і потоків. Один з найдавніших римських богів. Нептун в астрології це планета містики, фантазій, ілюзій, почуттів, співчуття, тонкої психологічної чутливості і сприйнятливості.

  Жити за велінням серця — це один з основних гасел людей, народжених під знаком Нептуна. Логічно прорахувати їх вчинки не вийде. Всередині вони загадкові і таємничі. Для них важливі духовні складові особистості в інших людях. Їм чуже гнатися за матеріальними благами цього світу. Гороскоп за часом народження

 6. З 8:00 до 9:59 час Урану Уран — верховне божество давньогрецької міфології. Уран був владикою неба і прабатьком грецьких богів. В астрології вважається планетою Уран майбутнього, пов'язаної з сучасною наукою, винаходами, електрикою. Це планета неочікуваних переворотів і стрімких, несподіваних подій. Її сфера впливу — все нове, оригінальне, незвичайне.

  Люди Урану за природою товариські. Вони погано переносять самотність, мають велику кількість друзів і знайомих, з якими із задоволенням проводять час. Вони схильні до прояву прямолінійності в спілкуванні. Їм подобається допомагати людям, навіть якщо людина їм погано знайомий і не факт, що вдасться отримати від нього відповідну послугу або допомогу. Гороскоп за часом народження

 7. З 10:00 до 11:59 час Сатурна Сатурн (Saturnus) — один з найдавніших римських богів, йому поклонялися як покровителю посівів і вважали, що Сатурн частково владний над царством мертвих. Планета Сатурн в астрологічної науки відповідає за формування у людини власної системи цінностей і оцінок навколишнього світу.

  Народжені під знаком Сатурна — кар'єристи. Для них природно прагнення бути лідерами. При цьому їх думку цінують і до нього прислухаються, а бояться гніву. Їх особисте життя може страждати, так як весь вільний час вони присвячують кар'єрі. Гороскоп за часом народження

 8. З 12:00 до 13:59 час Юпітера Юпітер (Iupiter) — в давньоримській міфології-бог неба, денного світла, грози, батько богів, верховне божество римлян. В астрології Юпітер відповідає за соціальні зв'язки людини, його самоствердження в суспільстві. Дає людині відчуття повноти буття, прагнення до експансії, розширенню своїх можливостей.

  Дитинство і юність людей Юпітера протікає в розвагах, тяга до знань у них відсутній. «Трійка» хронічно оселилися серед основної маси їх оцінок у школі. Лідерами в натовпі такі люди не є. Потяг до нових знань приходить набагато пізніше і проявляється дуже сильно. Сидіти на одному місці не найулюбленіше заняття для таких людей. Подорожувати, бачити світ у всіх його проявах — ось те, що їм подобається. Гороскоп за часом народження

 9. З 14:00 до 15:59 час Плутона Плутон (Pluto) — в давньогрецької та римської міфології одне з імен бога підземного царства і смерті. Плутон в астрології дуже суперечлива постать. З одного боку, він дає величезні можливості, якісно новий рівень життя. З іншого боку, Плутон у гороскопі означає хворобливі зміни, втрати і руйнування.

  Народжені в цей часовий проміжок мають вроджений дар переконання. До своєї мети вони рухаються рівномірно і планомірно. Харизма у них гармонійна і дуже природна. Плутон, крім усього іншого, надає таким людям зовнішність, до якої зазвичай небайдужий протилежну стать. Гороскоп за часом народження

 10. З 16:00 до 17:59 час Венери Вечірня Венера наділяє народжених під її знаком чуйністю, м'якістю і почуттям такту. Ці люди здатні згладжувати гострі кути будь-яких конфліктних ситуацій, романтичні і схильні до ідеалізму у всьому. Головною метою свого життя вони часто вибирають прагнення знайти справжню любов, але на цьому шляху їх чекають часті розчарування і розбиті об сувору реальність романтичні ідеали. Гороскоп за часом народження
 11. З 18:00 до 19:59 час Меркурія Вечірній Меркурій наділяє що народилися під його впливом людей стійкістю. Вони готові йти до кінця, незважаючи ні на що. Проте крайнощі, на які готові піти люди Меркурія, часто заважають їм просто насолоджуватися життям. Вони часто прагнуть вирішити проблеми своїх знайомих, забуваючи про власні пріоритети і особистого життя. Гороскоп за часом народження © DepositPhotos
 12. З 20:00 до 21:59 час Сонця Сонце в астрології є одним з найважливіших показників гороскопа. Воно символізує особистість людини, самосвідомість, індивідуальність. Сонце найяскравіше проявляється в знаку Лева, де воно перебуває в обителі.

  Спекотне Сонце робить людей, народжених під цим знаком, пристрасними і велелюбними. Вони схильні до зіркової хвороби, намагаються виділитися з натовпу і привернути до себе максимум уваги. Люди Сонця природжені актори і лідери за життя. Такі особи отримують задоволення від похвали і навіть відвертої лестощів. Гороскоп за часом народження © DepositPhotos

 13. З 22:00 до 23:59 час Місяця Місяць в астрології символізує жіноче пасивне начало, асоціюється з душею людини, показує підсвідомі бажання і прагнення індивіда. Найбільш значущим положення Місяця в гороскопі народження є для жінок. Ця планета дає прагнення до створення сім'ї, любов до ведення домашнього господарства, прояв материнського інстинкту.

  Для людей Місяця властиво бути загадковими. Це люди тонкої душевної організації, у них сильно розвинена інтуїція. Надаючи допомогу оточуючим, вони розраховують на відповідну вдячність і підтримку. Це рідкісна категорія людей, які точно знають, чого хочуть. Гороскоп за часом народження

 14. Тепер ти знаєш, який відбиток час народження людини накладає на всю його подальше життя. Можливо, це допоможе тобі розібратися в тонкощах власного характеру або налагодити гармонійні стосунки з близькими.

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Гороскоп за часом народження
поділитися на facebook
наступна стаття »