Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Значення дати народження - Так Просто!

Число народження віщує всю долю людини! А коли ти народився?

Століттями люди намагаються розкрити секрет долі і хоча б трішечки зазирнути в майбутнє. Якщо вірити астрологам, то така можливість є у кожного. Адже все залежить від знаку зодіаку, а якщо конкретніше, то від дати народження людини. Кажуть, що від числа народження залежить і характер, і доля людини.

Значення дати народження

Ми впевнені, що число народження має вплив на долю людини так само, як ім'я, оточення, країна. Тому редакція «Так Просто!» розповість, що таїть у собі число народження. Дуже цікаво, чи у багатьох людей опис відповідає реальності?

Значення дати народження


 1. Лідери Це число творчих, оригінальних і незалежних людей. Вони твердо тримаються своїх поглядів, володіють величезною силою переконання. Це дуже впевнені в собі і самодостатні особистості, однак у них є мінус. Вони досить егоїстичні і вважають свою думку вище інших. Часто виступають у ролі лідерів та ініціаторів — у них сильний новаторський дух.

  Народжені першого числа дуже рішучі у справах, але не в стосунках. Іноді їх природна сором'язливість заважає продемонструвати всю повноту і глибину своїх почуттів навіть самим близьким людям.

  Значення дати народження

 2. Надчутливі особистості Двійка — символ рівноваги і міцного союзу. Це прекрасні дипломати, вони часто займають високе положення в суспільстві. Це відмінні партнери для бізнесу, колеги, друзі і супутники життя. А будувати з ними сім'ю — суцільне задоволення. А ще 2 — це сакральне число митців і романтиків. Проте, є у цих людей і мінуси. Їх надмірна сором'язливість часто заважає вирішенню важливих завдань. Інша крайність чутливого характеру — схильність впадати в депресію.

  Значення дати народження

 3. Невтомні оптимісти Це число надає людині життєлюбність, веселість, якусь відчайдушність. Третього числа народжуються невтомні оптимісти, які вміють бути щасливими і насолоджуються життям. 3 — символ взаємодії і нейтралітету. Люди, що народилося третього числа, володіють чудовим почуттям гумору. Наділені чудовою інтуїцією, завдяки якій добре ідентифікують найбільш важливі думки та ідеї. У них природжена інтуїція, тому варто прислухатися до їхньої думки.

  Але в моменти смутку вони схили гіперболізувати навіть самі незначні проблеми і переживати особливо сильно. Також дуже важко переносять розрив відносин.

  Значення дати народження

 4. Відповідальні люди Народжені в цей день люди є справжніми трудоголіками. Власною працею вони здатні заробити чималі статки. У діловому світі у них завжди хороша репутація. Багато «четвірки» тяжіють до точних наук. Ці люди тверезо ставляться до будь-яких невдач, сприймаючи провал як неминучу частину життєвого досвіду. Вони дивляться на цей світ без ілюзій. Більш того, будь-які складнощі і перешкоди на шляху лише розпалюють в них азарт і змушують, не шкодуючи сил, в що те не стало домагатися бажаного.

  Значення дати народження

 5. Волелюбні особистості 5 — символ свободи в нумерології. Люди, народжені п'ятого числа, авантюристи і завзяті мандрівники. Часто це цифрова позначка геніїв. Ті, хто з'явився на світ п'ятого числа, схильні до містицизму. Вони дуже цікаві й обожнюють все таємне, незвідане раніше і дивне. Єдиний їх мінус — схильність до швидких рішень. Необдуманість і нетерплячий характер часто грають з ними злий жарт.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 6. Вірні супутники Шостого числа народилися великодушні люди з сильно розвиненим почуттям відповідальності і чудовими художніми талантами. Найчастіше вони гуманітарії. Це прекрасні друзі, яким можна довірити свої секрети, а також вони домовиті. Вплив числа 6 дозволяє людині відчувати себе господарем будинку: він привітний і гостинний. Жити в гармонії з близькими людьми, насолоджуватися красою і благополуччям власного будинку для носія шістки справжнє щастя.

  Разом з тим, це число пов'язано і з ослепляющей ревнощами, і з позицією завзятого власника. Вони досить уперті, нав'язливі та сприйнятливі до лестощів.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 7. Мудрі люди Сімка вважається числом удачі. «Сімки» обожнюють читати, готові весь час вчитися чомусь новому і пов'язати своє життя з інтелектуальною діяльністю. Серед них багато викладачів і науковців. Також це перфекціоністи. Вони дуже вимогливі до себе, оточуючих і своєму побуті. Найчастіше в них розум переважає над почуттями. До мінусів можна віднести любов до суперечок, скритність і впертість.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 8. Владні особи 8 — символ влади і заступництва в нумерології. Люди, що з'явилося на світ восьмого числа, часто знаходять покликання в політиці, стають експертами в області управління корпораціями і відчувають себе дуже комфортно в лидируещей позиції. У стосунках вони теж домінують. Вони егоцентричні, ласі на похвалу, мріють домогтися загального визнання. Найчастіше добре заробляють.

  Але саме гроші дуже часто псують цих людей. Вони бувають жорсткими, їм не притаманне почуття жалості. Для них головне — особистий інтерес.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 9. Сентиментальні особистості Одна з найяскравіших рис — щедрість. Її відзначають усі, хто знайомий з цими представниками. Легко прощають образи і поблажливо ставляться до недоліків інших. Вони мрійливі і чуйні. Вони дуже віддані друзі і вірні супутники. Часто володіють письменницьким талантом.

  «Дев'ятки» злегка розсіяні і в складних ситуаціях можуть розгубитися. Також не дуже володіють фінансовою грамотністю і багато витрачають, але не завжди на себе.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 10. Суперечливі особи Десятка являє собою комбінацію двох сакральних цифр, сенс яких зводиться до девізу: «або все, Або нічого». Вони прямолінійні і ніколи не беруть участь в інтригах. Діють зазвичай чесно, що іноді грає проти них. Вони мають чистою душею і великим серцем, мають багато друзів і вічно перетягують до себе увагу оточуючих. Мають багато планів, але не завжди можуть точно визначити ціль.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 11. Володарі багатого духовного світу Такі люди усвідомлюють силу слова, тому ретельно зважують всі, що говорять, і ніколи не дають порожніх порад і рекомендацій. З самого дитинства вони вибирають для себе шлях внутрішнього розвитку та милосердя. Матеріальні цінності хвилюють їх в останню чергу, вони, перш за все, дбають про свою душу. Їх внутрішнє чуття межує з екстрасенсорними. Найкраще покликання для них — медицина. З таких людей виходять відмінні хірурги.

  Значення дати народження © DepositPhotos

 12. Новатори Дванадцять — сакральне число для всього людства. Саме його обрали для визначення часу доби, поділу року на місяці і вимірювання довжини. Так що в цих людях таїться неймовірна енергія. Ці люди володіють гострим розумом і величезною силою волі. Вони можуть змінити цей світ. Їм властива внутрішня гармонія, баланс сил, блискучий організаційний талант і комунікабельність.

  Розумний, повний ініціативи, творчих амбіцій, невгамовної енергії людина зазвичай народжується в 12-й день місяця. Основним пріоритетом є сім'я.

  Значення дати народження

 13. У вічному пошуку Носії цього цифрового коду все життя прагнуть до досконалості, в їх житті постійно відбуваються якісь зміни. Люди 13-го числа мають гострий розум, швидко навчаються, буквально все схоплюючи на льоту, і при цьому рідко досягають висот. Щоденна рутина діє на них гнітюче, а зміни, навпаки, вселяють нові надії і стимулюють його здатність до адаптації в цьому світі. Їм властивий гострий розум, вони швидко навчаються, і при цьому рідко досягають висот.

  Носій вібрації 13-го числа повинен бути впевнений у власній захищеності, а тому прагне довгострокових і стабільних відносин.

  Значення дати народження

 14. Волелюбні пташки Вібрація числа 14 наділяє людину допитливим розумом мислителя. Люди, народжені цього числа, дуже влюбливі, навіть перебуваючи в стабільних відносинах, завжди тримають ще одного чоловіка в полі зору. Вони володіють неймовірним магнетизмом і сексуальною енергією. Коханці знатні. Але ось в бізнесі і кар'єрі не дуже процвітають.

  Вони обожнюють свободу і викреслюють зі свого життя всіх, хто хоче її обмежити, хоча на перший погляд виглядають дуже усидчивыми, практичними і серйозними. У пориві люті абсолютно себе не контролюють, про що потім шкодують.

  Значення дати народження

 15. Винахідники і фантазери Носій числа 15 володіє тонким смаком і природною чарівністю. Оточуючі вважають їх дуже привабливими. Вони наділені багатьма талантами: від творчих до технічних. Вміють твердо ставити перед собою цілі і досягати висот у професійній сфері діяльності. Їх яскрава індивідуальність і світлий розум потребують постійної інтелектуальної підживленні. Вони надзвичайно чутливі і дуже болісно реагують на найменшу критику.

  Однак, для рішення самих складних задач їм часто не вистачає терпіння і внутрішньої дисципліни. Будь-які труднощі і проблеми сприймають занадто близько до серця.

  Значення дати народження

 16. Аналітики Число народження 16 говорить про те, що його володар — глибоко мисляча людина з аналітичним складом розуму. Відповідальний, вихований, сприйнятливий, щедрий, по-своєму загадковий і незалежний. Володіє прекрасною інтуїцією. Це прекрасні колективні працівники. Нерідко власник даного числового з'єднання відчуває на собі сильний вплив сім'ї і тісно взаємодіє з родичами.

  З роками сильніше йде в себе і стає більш стриманим, закритим, нетовариським, обережним. Ненавидить поверховість, і якщо щось надумав, то діє чітко.

  Значення дати народження

 17. Філософи Вібрація числа 17 обдаровує людину прагненням до пошуку істини і сенсу життя. Найчастіше вони виглядають дуже міцними і сильними зовні, але мають надчутливої душею. У повсякденному житті інтуїтивне чуття часто допомагає їм зробити правильний вибір при прийнятті рішень у всіх сферах життя: у відносинах, в пошуках місця роботи, у захопленнях Але їм дуже складно змиритися з відмовою і критикою. Люблять підвищену увагу до власної персони.

  У прагненні до духовного зростання носій 17-го числа зазвичай ставить перед собою високі цілі і чітко знає, чого хоче. Як правило, він хороший, цінний працівник, який схильний обдумувати свої вчинки заздалегідь.

  Значення дати народження

 18. Аристократи 18-го числа народжуються дуже талановиті, чуйні, але і в той же час надзвичайно амбітні особистості. Поєднання 1 і 8 робить людину визначним і яскравим, правда, вельми вибуховою по натурі, і наділяє бійцівськими якостями. Такі люди готові до останнього відстоювати не тільки власні інтереси, але і права їх друзів та колег. Як правило, щасливі і фінансово незалежні. Вони приділяють багато уваги зовнішності і положення в суспільстві, воліють красиве життя. 18 — число справжніх аристократів.

  Найчастіше продумують кожен свій крок і діють обережно. В любовних відносинах понад усе ставлять взаємна повага. Часто такі люди мають глибокий емоційний зв'язок зі своїми батьками, чия моральна підтримка і схвалення для них украй важливі.

  Значення дати народження

 19. Стабільність понад усе Нерідко у народжених 19-го числа спостерігається консервативний підхід до всього незвичного і нового, хоча не виключені і проблиски свіжих ідей. Енергійні, прагматичні і повні рішучості люди. Воліють стабільність: в родині і в професії і вкрай рідко зривається з насидженого місця. Моторошні матеріалісти і цінують все те, що можна помацати руками. Іноді здійснюють гидоти у ставлення інших людей, що часто повертається до них бумерангом.

  Прагнуть завжди показати оточуючим, що вони краще за інших. Тільки в любові вони надзвичайно чуйні та ніжні. І в той же час завжди чітко знають, який їм потрібен партнер.

  Значення дати народження

 20. Публічні люди Відкритість як не можна краще характеризує їх характер. Вони обожнюють соціум, заводять нові знайомства, відвідують галасливі вечірки, активно беруть участь у різних заходах. Прекрасні оратори і вірні друзі, відмінно працюють в команді. Вони дуже гостинні і чуйні. Але нерідко потрапляють під чужий вплив. Їх можна назвати пестунами долі, адже у них з легкістю виходить все задумане. Однак самі вони рідко цінують те, що мають і їм властиво скаржитися на життя. Ось такий парадокс.

  Значення дати народження

 21. Життєлюби За вдачею люди, народжені 21 числа, веселуни і альтруїсти. Таке відчуття, що Всевишній взяв їх під свою опіку і щедро обдарував всілякими можливостями. Вони це чудово розуміють і щодня готові дякувати долі за кожен день свого існування. З них виходять прекрасні економісти, банкіри, фінансисти. Вони зациклені на грошах, які їх люблять. Надають величезне значення власного статусу в суспільстві і стану свого партнера. Вони трохи цинічні та іронічні.

  Вони просто обожнюють плотські втіхи. Можна сказати навіть одержимі. Тому іноді схильні до зрад, але суто за покликом інстинктів, а не для стосунків на стороні.

  Значення дати народження

 22. Просвітителі Вібрація числа 22 наділяє людину багатою уявою й прагненням до втілення мрії в життя. Народжені під цим числом мають багатий внутрішній світ, гарну пам'ять і талант навчання. Їм властива тяга до космосу. Вони просто шикарно вміють передавати свої знання. Викладацька та лекційна робота створена для них. Це дуже дисципліновані люди, які все роблять за розкладом. Будинок — справді їх фортеця.

  Вони не бояться брати відповідальність і завжди відповідають за свої слова і вчинки. Але вони не дуже впевнені в собі: їх завжди треба підбадьорювати і робити компліменти, інакше вони не досягнуть успіху. Серед тих, хто народився 22-го числа, чимало філантропів і добродійників.

  Значення дати народження

 23. Авантюристи Люди, народжені цього числа, дуже непостійні. Вони сповнені оптимізму, ентузіазму і цікавості. Фантазери ще ті. Останнім їм трохи заважає, адже вони схильні будувати навколо себе ілюзії. Найголовніше в житті для них — свобода, вони не люблять ні перед ким звітувати. Їх багатогранні таланти, і вони можуть відбутися в практично в будь-якій професії, завдяки високому інтелекту, креативності та прогресивних ідей. Але найчастіше їх життєвий шлях наповнений багатьма перепонами, які не кожному під силу подолати.

  Носій 23-го числа має неабияку здатність вносити в життя різноманітність: він легко піддається спокусі і буває зовсім не проти скуштувати забороненого плоду. Тому його постійний партнер повинен бути готовий до несподіванимвим витівок своєї другої половини.

  Значення дати народження

 24. Обережні люди Людина, народжена 24-го числа, належить до тих людей, які гостро відчувають плин часу. Вони дуже уважні і обережні. Перед прийняттям рішення зважують всі можливі варіанти і наслідки. Не схильні до ризику, тому іноді кусають лікті за втрачені можливості. У всьому люблять порядок. Відмінною рисою таких людей є послідовна постановка цілей та їх поетапна реалізація. Їх пристрасть — їжа. Серед них можна зустріти рестораторів або просто гурманів.

  Народжений 24-го числа — прихильник довгострокових відносин, які вселяють йому почуття впевненості та захищеності. В ньому сильно розвинене почуття обов'язку і відповідальності за всіх членів сім'ї та родичів.

  Значення дати народження

 25. Екстрасенси Вібрація числа 25 наділила свого носія схильністю до самопізнання. Поглиблений самоаналіз допомагає йому знайти душевний спокій. У них настільки сильно розвинена інтуїція і логіка, що навіть межує з екстрасенсорними здібностями. Є в цих людях щось містичне. Їм подобається зустрічатися з новими людьми, подорожувати. Воліють життя, повне пригод і відчайдушного веселощів, не особливо обтяжену турботами.

  Але при цьому вони керуються не тільки інтуїцією, але й розумом. Тому рідко роблять нерозумні вчинки. І при виборі супутника життя також керуються в більшій мірі розумом, а не емоціями.

  Значення дати народження

 26. Вірні супутники Цим людям важливо відчувати свою необхідність. Всім серцем вони відчувають свій обов'язок перед людьми: вірні друзі, надійні співробітники, чудові сім'янини. Вони беруть на себе роль покровителів — для цього у них є всі вихідні дані: вольовий характер, потужна енергетика, талант керівника, чуйність, доброта та відкритість. Як правило, носій числовий вібрації 26 заповзятливий і домагається успіху у всіх сферах діяльності, чим би не займався.

  Серед мінусів можна відзначити марнославство, прагнення до безмежної влади і бажання домінувати. Такі люди обожнюють порядок, в їх домі панує чистота і краса.

  Значення дати народження

 27. Естети Дві найкрасивіші цифри сплелися в цьому числі. Народжені 27-го числа в усьому прагнуть до досконалості, помічають і цінують красу навколишнього світу. Володіють багатим внутрішнім світом, самокритичні і завжди працюють над собою. Вони добрі до людей, але ніколи не впускають у своє життя людей, які їх образили. Володіючи багатою уявою, носії числовий комбінації 27 здатні ясно бачити мету і згодом реалізувати її практично. Вони не з тих, хто розраховує на везіння.

  Вони ніколи не впадають у відчай і оптимістично дивляться на світ. Люблять спокійну обстановку і спілкування з цікавими людьми. Носій вібрації числа 27 любить зовнішні прояви пристрасті. Йому по душі, коли кохана людина завжди поруч і він може відчувати його близькість на фізичному рівні.

  Значення дати народження

 28. Законослухняні громадяни Народжені 28 числа володіють високим ступенем відповідальності. Вони дуже наполегливі, люблять правду, поважають моральні засади і закони. Люблять почитати нотації і закликають всіх до порядку. Ці люди — природжені юристи. Але цікаво те, що власну провину їм складно визнати і вони завжди шукають винуватців серед оточуючих або обставин. Всі без винятку представники числа 28 цінують спокій і комфорт, особливо в домашній обстановці.

  Вони дуже прискіпливі до свого оточення. Другу половинку вони теж часто критикують і завжди вимагають від неї більшого.

  Значення дати народження

 29. Суперечлива особистість Вібрація числа 29 дає людині суперечливий характер: з одного боку, під впливом числа 2 у ньому домінує м'якість і дипломатичність, а з іншого — число 9 припускає в характері наполегливість і бунтарство. Сьогодні їм щось подобається і вони захоплені, а завтра їм навіть дивитися гидко. Або зараз вони радіють, а через годину вже з кимось конфліктують. З грошима їм по життю щастить — вони приходять до них досить легко: добре заробляють, виграють в лотереї.

  А ось над особистим життям їм доводиться серйозно працювати. Точніше не над відносинами, а над своїм нестабільним характером. Їх потенційний обранець повинен мати здатність до емоційної відкритості і взаєморозумінню, а також завжди ними захоплюватися.

  Значення дати народження

 30. Ділові люди Число 30 робить людину екстравертом і життєлюбом, при цьому схильним до епікурейства. Весь день він здатний крутитися, як білка в колесі, виконуючи одночасно кілька справ. Носії 30-го числа від природи витривалі. Мають фантастичний пам'яттю, вміють відмінно концентруватися на важливому, тому найчастіше домагаються вершин в кар'єрі. Їх життя насичене подіями, поряд з ними не засумуєш. Вони люблять пожартувати над собою і належать до багатьох речей з гумором. Це добре допомагає їм долати труднощі.

  Вони дуже активні і воліють поруч із собою людей енергійних, життєрадісних і вірних. Завжди допоможуть доброю порадою і висловлять все що думають в обличчя. Не схильні до пліток і інтриг.

  Значення дати народження

 31. Відважні особистості Вібрація числовий комбінації 31 наділяє людей відвагою. Їх сміливістю захоплюються багато. Не упускають жодної можливості, яку надає їм життя. Будь-яку справу, за яку вони беруться, буде доведено до досконалості. Це властивість допомагає їм завоювати високе положення в суспільстві. Як правило, людина, чий день народження справляється 31-го числа, сам чудовий працівник і того ж чекає від оточуючих.

  Його природна пристрасть до самовираження і бажання абстрагуватися від сумній повсякденності штовхають людину до рясного спілкування, подорожей, пізнання чогось незвичайного, з області ірраціонального. Воліє довгострокові відносини.

  Значення дати народження

 32. Нумерологія — найдивовижніша наука. Адже числа дійсно мають величезну силу. Ось тільки не вивчена вона ще до кінця. Наприклад, по року народження навіть карму обчислюють .

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Значення дати народження
поділитися на facebook
наступна стаття »