Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Гороскоп на травень 2018 року - Так Просто!

Павло Глоба: «явились в місті У кожен знак зодіаку може домогтися успіху, тільки якщо»

Така довгоочікувана весна нарешті порадувала нас сонячними днями і гарною погодою. Здавалося б, зима тільки закінчилася, а на носі вже травень. Всі вже прокинулися від зимового сну, а значить, пора діяти, йти до здійснення цілей і до успіху. Щоб місяць видався продуктивним і успішним, а гроші полилися рікою, не завадить звернутися за порадою до зірок.

Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

Редакція «Так Просто!» дарує читачам фінансовий гороскоп на травень від Павла Глоби для кожного знака зодіаку. Цей місяць обіцяє бути дуже вдалим!

Гороскоп на травень 2018 року


 1. Овен Овнам потрібно братися за справу з самого початку місяця, тоді успіх гарантований. Сонце, твій головний соратник, до 19 травня тримає сильні позиції, що буде сприяти тобі в справах. З'явиться можливість просунутися по кар'єрних сходах або знайти хорошу роботу. Не проморгай свій шанс, розглянемо всі пропозиції.

  З 19 по 21 Місяць, яка тобі явно не захищає, набере чинності. У цей період Овнам потрібно призупинити активність, оцінити результати своїх праць, зробити висновки, а також зайнятися плануванням подальшої діяльності. Ніяких авантюр і сумнівних угод в цей період, будь дуже обережний із грошима, не витрачай зайвого. Тієї ж стратегії дотримуйся з 24 по 25 і з 28 по 29 травня. Ці дні для тебе не найсприятливіші.

  Овни отримають додаткове джерело енергії від Нептуна, який весь місяць буде в сильній позиції. А ось ретроградний Сатурн може якісно зіпсувати Овнам життя. Часті зміни настрою, емоційні сплески — це через його впливу. Тримай себе в руках, частіше медитуй і зберігай спокій, тоді все буде відмінно!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 2. Телець Крутити не будемо, для Тельців цей місяць буде важкуватий. Місяць, твій головний союзник, буде ослаблена більшу частину місяця, з-за чого у тебе буде недостатньо енергії для звершень. Але зневірятися не варто, у тебе буде короткий проміжок часу, щоб розвинути активну діяльність: 119-2124-2529-29 травня. У ці дні ти будеш впевнений в собі і енергійний, що дозволить направити справи в потрібне русло.

  Тобі буде вподобу Сатурн, саме тому вдалими стануть 578 21 травня. На ці дні можна планувати великі покупки, великі операції та інші операції з грошима. Але потрібно бути насторожі, адже авантюри в цьому місяці себе не виправдають. Краще всього не посвячувати в свої плани занадто багато людей, адже ти ризикуєш бути обдуреним. Так що бережи свої плани в секреті, дій швидко, але обмірковуй все ретельно.

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 3. Близнюки Стабільність — ось чим порадує травень Близнюків. Твої планети-заступники знаходяться в нейтральній позициии, але все одно забезпечують тебе енергією. З 1 по 19 травня Близнюкам варто проявити пильність і не сходити з наміченого шляху. Сконцентруйся на своїх цілях і наполегливо до них йди, не відволікаючись на дрібниці. Сонце в активній позиції буде ускладнювати твою діяльність, але ти впораєшся.

  З 20 травня розпочнеться сприятливий період для Близнюків. Це відмінний час, щоб втілювати в життя всі найсміливіші ідеї. Буде можливість кар'єрного росту. На руку тобі може зіграти додаткове навчання, поліпшення своїх навичок. Давно думав підтягти англійську? Так ось це найвдаліший час.

  Вдалі дні для Близнюків в травні: 157 81621 2327 і 29. У ці дні Уран і Сатурн щедро поділяться з тобою енергією для втілення планів та ідей. Творча ініціатива допоможе досягти бажаного. Думки нестандартно, будь сміливим і проявив ініціативу!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 4. Рак Ракам слабка Місяць також не зіграє на руку. Так що перша половина місяця буде досить напруженою. З 2 по 4 травня, коли Місяць особливо ослаблена, потрібно дотримуватися максимальної обережності і по можливості не висовуватися. Уникай конфліктів на роботі, адже це може згубно позначитися на кар'єрі.

  Заверши свої старі справи, сконцентруй увагу на цьому. Підтягни хвости, щоб в тебе було більше часу на активну діяльність у другій половині місяця. З 19 травня Місяць займе сильну позицію, ось тоді і можна буде розвернутися. Дуже важливо до 21 травня приступити до виконання важливих проектів і почати реалізовувати всі свої плани.

  242528 і 29 травня — найсприятливіші дні для втілення планів. Капіталовкладення в ці дні допоможуть тобі поліпшити своє матеріальне становище. Активність і впевненість у собі посприяють у справах. Можливо, тебе чекає підвищення. Так що будь непомітний на початку місяця і блистай в кінці!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 5. Лев Це твій час! З 1 по 19 травня тебе буде підтримувати активне Сонце. Всі планети, які тобі заважають, ослаблені і не будуть впливати на тебе. Саме час активізуватися і діяти. Особливо вдалими днями стануть 11 і 19 травня. Найважливіші справи потрібно залишити саме на ці дні. Все піде як по маслу, якщо будеш ти активний та впевнений в собі.

  Також це дуже хороший період для змін. Якщо ти давно думав змінити роботу, дій без роздумів. Все вийде, адже планети тобі прихильні. Але зробити все найважливіше потрібно в першій половині місяця, адже друга буде не настільки вдала.

  Місяць набере чинності і буде заважати справах, впливаючи на твоє емоційне стану. Варто бути особливо обережним 202124 252829 травня. Відклади важливі справи і відпочинь. Выжидай, копальні сили для наступного підкорення вершин!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 6. Діва Як залежить від Місяця знаку, Дівам в цьому місяці доведеться важкувато. У першій половині місяця Місяць буде ослаблена, тому Діви будуть мати потребу в енергії. У цей період рекомендується проявити творчу ініціативу і подивитися на проблему під іншим кутом.

  Не соромся просити про допомогу, вона тобі знадобиться, тоді впоратися зі справами буде простіше. Не варто проявляти активність з 2 по 4 9-1014–, 30-31 травня. Нестабільний емоційний стан буде заважати справах.

  Але от коли Місяць поверне свої позиції, можна братися за справу і проявляти активність. Вдалими для Дів будуть періоди з 19 по 2124-2528-29 травня. Місяць насичує тебе своєю енергією, так що не витрачай час дарма. В цей час варто зайнятися покупками, фінансовими операціями, капіталовкладеннями. Є ймовірність провернути вдалу авантюру. Удача благоволить тобі, так що не упускайте свій шанс!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 7. Ваги Активне Сонце принесе тобі неприємності в цьому місяці. Будь обережний і уважний до деталей. При належній частці везіння і моторності у Терезів є всі шанси поліпшити своє матеріальне становище за рахунок внутрішніх сил.

  Покровительствующие тобі Уран і Сатурн дозволять довести до кінця найважливіші завдання. Найкращими днями будуть 157 81621 232729 травня. У ці періоди важливо сконцентруватися на своїх завданнях і не відволікатися на дрібниці. Тобі доведеться стати зразковим працівником у цьому місяці, адже від думки начальства буде залежати багато чого.

  Коли Сонце особливо активно, 11 і 19 травня, тобі варто зайнятися рутинною роботою, розгребти відкладені справи і просто плисти за течією. Тобі вдасться вирішити безліч питань, які здавалися складними до цього. У цей період тебе покинуть депресивні думки, з'явиться натхнення і ти зможеш перебороти себе. Не здавайся і дерзай!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 8. Скорпіон Це виразно твій місяць! Перша половина місяця — найсприятливіший час для великих (або зовсім невеликих) звершень. Тобі випаде шанс зайнятися важливими справами, які стануть основою для перемог і звершень у майбутньому. Можливо навіть підвищення на роботі, особливо в найщасливіші дні: 234 141516 232730 31 травня. Уран ділиться з тобою силами, не втрачай можливості.

  Потрібно встигнути вирішити найважливіші питання в першій половині місяця, адже друга обіцяє бути не таким вдалим. Місяць набере сили і буде всіляко заважати реалізації планів. Негативні думки з 19 по 2124-2528-29 травня стануть причиною поганого самопочуття, так що будь обережний. Завдяки своїй наполегливості та непохитності Скорпіони навіть у цей нелегкий час зможуть обернути собі на користь.

  5 7 та 8 травня налаштуйся на успіх і не провалили важливі завдання. У ці дні краще уникати великих витрат і угод, вони можуть виявитися провальними і збитковими. Займися краще поточною роботою, вона потребує твоєї уваги. Будь впертим і зібраним!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 9. Стрілець Завдання Стрільців в цьому місяці — планомірне просування до своєї мети. В результаті активної роботи є величезний шанс отримати стабільний дохід. Вдалими для грошових операцій будуть 11 і 19 травня, коли Сонце нейтралізує негативний вплив Місяця.

  Всі важливі правочини, покупки, фінансові операції краще зробити в першій половині місяця. Удача якраз на твоїй стороні, все буде відмінно виходити. Після 19 травня краще залягти на дно, адже Місяць почне надавати свій вплив і заважати у справах. 157 82123 242729 травня варто присвятити собі, побути на самоті. А ще важливо нікому не розповідати про свої плани. Сплановані дії і наполегливість — ось що потрібно Стрільцям у травні!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 10. Козеріг Для Козерогів перша половина буде куди вдаліше, ніж друга. У період, коли Місяць набуде чинності, можливі конфлікти і непорозуміння. По можливості не плануй важливі зустрічі на 119-2124-2528-29 травня. Це несприятливий період для угод. У ці дні краще присвятити час повсякденної діяльності, яка не вимагає особливої ретельності.

  Але буде і вдалий період для Козерогів в цьому місяці. Найсприятливіші дні: 234 578 141516 232730 31 травня. У ці дні все буде легко, так що це час угод, капіталовкладень і важливих покупок. Просував свої ідеї і плани, вони дадуть плоди. До того ж тобі супроводжують Уран і Сатурн. Вони нададуть допомогу в справах і направлять енергію в потрібне русло.

  Придивися уважніше до свого хобі, воно цілком може приносити дохід. Саме в травні ти зможеш реалізувати його потенціал, зробивши додатковим джерелом доходу. Так що побільше творчої ініціативи і старань!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 11. Водолій Для Водоліїв це прекрасний місяць, щоб проявити ініціативу і силу волі. Від твоїх відповідальних рішень буде залежати матеріальне благополуччя і просування по службі. Так що думай перед тим, як щось зробити. Думай двічі. Уран і Сатурн, звичайно, допоможуть у справах, але багато чого залежить від тебе. 157 82123 2729 — у ці дні ти зможеш реалізувати все задумане.

  Активність Сонця буде заважати у справах з 1 по 19 травня. У цей період Водоліям знадобиться допомога, і не варто від неї відмовлятися. Завдяки допомозі і підтримці справи будуть рухатися швидше. Від обраної стратегії залежить твій дохід не тільки в цьому місяці, але і в майбутньому. Опрацьована стратегія, поетапне просування до мети — ось ідеальний варіант для тебе.

  Будь обережний 11 і 19 травня: при необережності можливі грошові втрати. Авантюри і важливі операції краще відкласти на потім, а поки займися рутинною роботою, яка тебе зачекалася. Обмірковуй, зважуй і дій!

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 12. Риби Зірки радять Рибам залишатися нейтральними, адже місяць не обіцяє величезної активності в справах і приголомшливих успіхів. Потрібно просто впевнено йти до своєї мети, домагаючись грошової стабільності. 578 травня Рибам потрібно бути дуже уважними, адже ці дні можуть стати вирішальними в діяльності. Сатурн буде сильно заважати в справах.

  Друга половина травня буде спокійніше. Якщо ти плануєш важливі угоди, купівлі або інші фінансові маніпуляції, краще запланувати їх на періоди з 19 по 2124-2528-29 травня. Позитивний вплив Урану в ці дні дозволить залучити удачу і відновити грошові потоки.

  Рибам знадобиться підтримка. У цьому місяці доведеться стати командним гравцем, інакше все піде крахом. Це час проявити себе. Пропонуй нові ідеї, будь активним і виявляй творчу ініціативу. Навіть в не самому сприятливому місяці не завадить проявляти активність і докладати зусилля.

  Гороскоп на травень 2018 року © DepositPhotos

 13. Грошовий гороскоп на травень допоможе тобі правильно спланувати свою діяльність, щоб досягти матеріального благополуччя. Павло Глоба запевняє, що в травні кожен знак зодіаку зможе досягти успіху в справах, спрямованих на збагачення, якщо зробить все своєчасно. Будь уважним до дрібниць, не випускай з уваги нічого, а ще не забувай прислуховуватись до грошових прикметами .

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Гороскоп на травень 2018 року
поділитися на facebook
наступна стаття »