Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Слов'янський гороскоп - Так Просто!

Давньослов'слов'янський «звіриний» гороскоп наших предків. Точність опису та характеристик вражає!

Чи знаєш ти, що ще до прийняття християнства, коли на Русі правило язичництво, і люди поклонялися різним божествам, одними з яких були бог сонця Ярило, владика бойової дружини Перун, а також багато інших, слов'яни, використовуючи небо і сузір'я, склали свій власний «звіриний» гороскоп?!

В основі культури слов'янських народів була гармонія з навколишньою природою. Кожна тварина була наділена певною силою, здібностями і знаннями, які відображалися не тільки в міфології, фольклорі і обрядах, але і в астрологічному циклі слов'ян . Кожна тварина в цьому унікальному гороскопі відповідає характеру і поведінки людини залежно від його дати народження. Тварини, використані в цій зодіакальному прогнозі, символізують ті або інші сторони особистості людини.

Цей давньослов'янський гороскоп по своїй структурі дуже схожий на сучасний, відрізняючись лише іншим набором тварин-покровителів. А найцікавіше те, що написаний сотні років тому на шматочках берести, він дивом дійшов до наших днів і практично не зазнає змін.

Слов'янський гороскоп

© DepositPhotos

Слов'янський гороскоп

Редакція «Так Просто!» пропонує тобі ознайомитися із унікальний давньослов'янський «звіриний» гороскоп від наших пращурів. Дізнавшись яке ти тварина за датою народження, ти зможеш глибше пізнати свої сильні і слабкі сторони!


 1. Росомаха (10 січня — 10 лютого) З цим звіром жоден мисливець не зв'язується по своїй волі! Росомаха, як ніхто, охороняє свою землю, ревниво стежить за всіма чужинцями, що проходять через його території, і не терпить тих, хто намагається оселитися на його землях, полювати, рити нори, розводити дитинчат.

  Народжені в період Росомахи не люблять бувати на увазі, так само як і сама тварина росомаха уникає відкритих місць, до себе ставиться критично. Росомахи охайні, акуратні і мають міцне здоров'я.

  Росомаха той рідкісний звір, у якого немає ненавидять його, тому що його поважають навіть вороги та противники. Адже у нього є свій власний кодекс честі і принципи, через які він ніколи не переступить.

  Слов'янський гороскоп

 2. © DepositPhotos

 3. Ворон (10 лютого — 10 березня) До народженим у цей період — варто прислухатися, так як вони мають глибинною мудрістю і добре розвиненою інтуїцією.

  Ворон відразу правильно відповідає на питання, над яким довелося б працювати багатьом умам. Він краще відчуває, що розуміє, і, перескакуючи логічні ланцюжки, відразу видає вірний відповідь, але як до нього прийшов, пояснити не може.

  Зазвичай Ворони неквапливі і спокійні, бо справжня мудрість не терпить суєти. Вони бачать все наперед, і якщо їм потрібно клюнути яблуко, вони не поспішають за котиться по дорозі, а відразу летять до того місця, де воно зупиниться.

  Слов'янський гороскоп

 4. © DepositPhotos

 5. Горностай (10 березня — 10 квітня) Цей звір відчуває в собі велику силу, яка буквально вихлюпується у нього з вух. Горностай не сидить на місці ні години, завжди в русі. Він активний, безстрашний і спритний!

  Горностай настільки впевнений в собі і своїй правоті, що його не турбують норми, правила, закони. Він щиро переконаний, що робить добру і потрібну справу, коли обкраде бурундука — бач який товстий! — чи придушит білку — не так верещить, — що його люблять і що їм захоплюються не тільки за його спритність, але і за його вчинки.

  І справді Горностай виявляється найчастіше людиною безкорисливим і чуйним, охочіше інших приходить на допомогу. Причому позичити нужденному може як своє, так і чуже однаково щиро.

  Слов'янський гороскоп

 6. Жаба (10 квітня — 10 травня) Людина, народжена в цей період характеризується вражають умінням пристосовуватися практично до будь-яких обставин і може займатися будь-яким родом діяльності.

  Ти можеш працювати як на найбільш простих роботах, скажімо, в полі або в лісі дроворубом, так і займати вищі посади в державі, керувати військами, досягати висот у музиці, літературі, мистецтві, науці. Жаби менше інших схильні до занепаду духу, бо їм скрізь добре. Однак це має і іншу сторону: Жаб скрізь настільки затишно, що вони рідко прагнуть кудись ще.

  Жаб цінують за їх золоті душі, що вкриті непоказними шкурками, але самі Жаби неохоче сходяться з людьми, бо душа не одяг, її ще треба розглянути!

  Слов'янський гороскоп

 7. © DepositPhotos

 8. Коник (10 травня — 10 червня) Коник — більше, ніж хто-небудь, не любить виявляти втому, поразку, нещастя. Він завжди співає і танцює! Людині, народженій в цей період властиво бути оптимістом, так само він рішучий і легкий на підйом. Люди посміхаються, дивлячись на Коників, адже практично в кожному Коника світиться по крихітній краплині сонечка.

  Однак Коника складно назвати трудоголіком. Він неусидчив, часто хапається то за одне, то за інше, і також часто кидає розпочате. Але для інших дивно, що він встигає багато, часто навіть більше інших, посидючих. А секрет в тому, що Коник, кинувши на півдорозі масу справ, на половині з них все ж повертається і, засоромившись свого малодушності, закінчує швидко і успішно.

  А якщо врахувати, що Коник будь-яке, навіть найскладніше справа схоплює буквально на льоту, можна сказати, що великої Рід створив його в один зі своїх кращих днів і в хорошому стані духу.

  Слов'янський гороскоп

 9. © DepositPhotos

 10. Хом'як (10 червня — 10 липня) За рік Хом'як спить приблизно дев'ять місяців, а от інші три — працює безупинно, встигаючи зібрати хліба з полів і набити кладовочки до стелі.

  Людина-Хом'як здатний працювати день і ніч без відпочинку, наспіх ковтнути гарячого кави і знову піти з головою в роботу. Однак потім Хом'як, выдохшись, падає з висунутим язиком і довго-довго приходить до тями. Тим не менш, результати його роботи гідні захоплення!

  Хомяков люблять за незлобивий характер, неквапливість і добродушність. Їх бачать частіше всього на відпочинку, а відпочивати Хом'яки люблять і вміють, навіть якщо відпочинок — це просто полежати на травичці під сонечком.

  Слов'янський гороскоп

 11. © DepositPhotos

 12. Равлик (10 липня-10 серпня) Людина-равлик відрізняється эмпатичностью, він дуже точно і тонко відчуває інших людей. З Равликів можуть утворюватись прекрасні ватажки, так як тільки вони вміють запалити і повести за собою людей.

  Але ця надчутливість обертається і іншою стороною: вони готові віддати чужому все, що мають, то, схаменувшись, відгороджуються муром навіть від близьких, весь час повторюючи собі, що їх стільки разів обманювали, скільки можна, пора і про себе подумати!

  Для спілкування немає краще співрозмовників, ніж Равлики, бо з вродженою надчутливості завжди бачать настрій співрозмовника, ніколи не скажуть грубість, завжди прийдуть на допомогу, допоможуть вийти з делікатного становища.

  Слов'янський гороскоп

 13. © DepositPhotos

 14. Мураха (10 серпня — 10 вересня) Мураха — чи не єдине на світі створіння, яке ніколи не боїться перетрудиться! Людини, народженої в цей період складно коли-небудь побачити без справи і навіть у рідкісні хвилини відпочинку він планує свій день наперед.

  Людина-мураха завжди намагається зробити більше, за що її цінують, поважають, хоча і намагаються на такого звалити роботи більше, перекинути на нього і частину своєї праці. І Мураха майже без опорів тягне все на собі.

  Але таке працьовитість винагороджується: Мурашки помічають, підвищують по службі, роботу дають все складніше, відповідальніше. І нехай говорять, що Мураха бере не розумом, а працьовитістю, але адже геній — це один відсоток таланту і дев'яносто дев'ять працьовитості!

  Слов'янський гороскоп

 15. © DepositPhotos

 16. Хрущ (10 вересня — 10 жовтня) Ніхто, як народжені в цей період, не відчувають на собі таких значних змін! Коли черв'яком риється в землі і гризе коріння, він упевнений, що так буде все життя. Коли перетворюється в лялечку і застигає у великому спокої, вигукує в осяянні: « Який же я був дурень !», маючи на увазі, що ось тепер нарешті зрозумів, як треба жити, тепер знає, як жити, тепер буде жити тільки так

  Але приходить час, і кокон лопається, молодий жук виповзає із землі, розправляє крильця і він починає сприймати світ по-новому.

  В роботі Хрущ з легкістю досягає висот, якщо його не поведуть з легкого для нього шляху кар'єри більш складні шукання істини, філософські чи релігійні стежинки, пошук морально-етичних врат у правильне життя.

  Слов'янський гороскоп

 17. © DepositPhotos

 18. Бобер (10 жовтня — 10 листопада) Тяга Бобра до порядку і спокою призвело до того, що він навчився будувати греблі, піднімати рівень струмків і річок, робити загати. Всі звірі пристосовуються до погоди і тільки Бобер пристосовує її до себе, підганяє під свій характер і розпорядок!

  У народжених в цей період завжди все під рукою, вони ніколи не поспішає, працюючи спокійно і впевнено. Бути Бобром — це багато знати, і багато вміти. Зате коли звірі в паніці біжать від грози або лісової пожежі, Боброві досить пірнути в свій підводний будиночок і спокійно перечекати дрібничка, яка для інших катастрофа.

  Бобер вміє обставити своє життя так, що поруч з ним будь відчує себе спокійно і захищено, навіть якщо весь світ валиться!

  Слов'янський гороскоп

 19. © DepositPhotos

 20. Собака (10 листопада — 10 грудня) У світі, де ніхто не тримає слова, Пес єдиний, хто все ще дотримується старих канонів честі, вірності слову, він ніколи не вдарить лежачого, в спину або й нижче пояса, жодних вигод не обіцяло і як би над ним сміялися за його старомодні звички.

  Народжені в цей період вірять своїм друзям до сліпоти, до дурості, і ніякі зради не можуть відучити його вірити людям, захищати їх. Собаки не прагне до кар'єри, але нерідко його бачиш на вершинах бізнесу, політики, систем управління, тому що йому довіряють навіть його противники.

  Псові можна довірити гроші, таємницю і власне життя! Якщо одному буде загрожувати біда, Пса не злякаєш ні ножем, ні владою. Він не буде, як Кіт, спокійно вмиватися, коли господаря вбивають поруч, він стрибне і вчепиться в горло, навіть якщо знатиме, що це його останній стрибок.

  Слов'янський гороскоп

 21. © DepositPhotos

 22. Ведмідь (10 грудня — 10 січня) Цей звір воістину господар лісу. Однак аж ніяк не цар звірів!А все із-за його вродженої ліні.

  Лише небагато знають, що з вигляду неповороткий Ведмідь обганяє скакового коня, в стані задушити лося і нести в передніх лапах, що чує мишаче гніздо під щільним шаром твердої землі і здатний дістати звідти мишеняти раніше, ніж самий спритний кіт встигне сказати «мяу». Але не сила і спритність роблять його господарем лісу.

  Його вважають головним тому, що при всій своїй могутності дивно простий і безтурботний, поблажливий до слабким, не ображає дрібниця, а сам задовольняється на диво малим: дістати меду, полежати в заростях малини, ніжачись і ласуючи від пуза. А ще цей звір вміє створювати комфорт! І в той час, як інші звірі мерзнуть в снігах, добуваючи собі їжу взимку, Ведмідь впадає у сплячку, затишно примостившись у своїй теплій барлозі.

  Слов'янський гороскоп

 23. © DepositPhotos


  Рада редакції

Астрологи переконані, що нашими пристрастями в їжі керують зірки. Якщо вивчити улюблену їжу знаків зодіаку, можна здивувати рідних і друзів смачними і улюбленими стравами.

Тому пропоную дізнатися які страви зводять з розуму представників різних знаків зодіаку .

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Слов'янський гороскоп
поділитися на facebook
наступна стаття »