Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Зороастрійський гороскоп - Так Просто!

Найдавніша зороастрійська система допоможе відкрити всі таємниці твоєї долі

Кожна людина в тій чи іншій мірі прагне до самопізнання. І в цих пошуках нам часто допомагає астрологія і різні її течії. Сьогодні ми поговоримо про найдавнішою з таких систем — зороастрійської. Вона відкриває людині її тотемна тварина.

Це допомагає не тільки визначити характер по даті народження , але і відкрити таємниці долі. Людина, народжена в тій чи інший рік, не повинен володіти тими чи іншими якостями, але часто тотем може підказати, що і як потрібно робити, допомагає знайти призначення.

Зороастрійський гороскоп

Тотемна тварина визначається за роком народження. От тільки, якщо за східним календарем рік твого тварини настає раз на 12 років, то зороастрійський тотем виникає лише раз у 32 роки. І сьогодні редакція «Так Просто!» повідає тобі під знаком якої тварини ти народився і що каже з цього приводу призначення.

Зороастрійський гороскоп

Ця таблиця допоможе визначити, яка у тебе тотемна тварина. Важливе уточнення: в цій системі кожному тотему протистоїть свій антитотем — це ті спокуси, які можуть чекати людину на шляху, і, піддавшись чого, людина зійде зі свого шляху. Ну що ж, ти вирахував свій тотем? Тоді давай дізнаємося, що ж це означає.

Зороастрійський гороскоп


 1. Олень з золотими рогами (193819702002) Олень — це, в першу чергу, знак харизми. Це харизма одинаки, прокладывающего нові шляхи. Людям цього року народження дарована здатність розпізнавати зло і бачити людей наскрізь. Тотем Оленя передбачає прагнення до чогось більшого, гордість, бажання створювати нове і вести за собою інших.

  Істинний шлях Оленя — зберігати у своїй душі світло і чистоту, завжди протистояти злу. Чим менше людина буде сумніватися і озиратися назад, тим краще. Антитотем Оленя — холодне бажання руйнувати все і пригнічувати інших. Йде по цьому шляху втрачає ясність думок, стає черствою і вічно незадоволеним всім навколо.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 2. Гірський баран (193919712003) Народжені під знаком Барана знаходяться під особливим контролем своїх предків. Тотем припускає, що люди наділені внутрішнім спокій, прагненням бути з усіма в якійсь справі, послухом. Незважаючи на внутрішнє смиренність і спокій, вони наділені надзвичайною активністю. Для таких людей найголовніше в житті — це сім'я і родинні зв'язки.

  Антитотем Барана пов'язаний з панікерством, страхом і відривом від традицій. Барана губить впертість замість миролюбності і одержимість думкою про перевагу.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 3. Мангуст (194019722004) Тотем Мангуст — це символ творить і творить. Люди, пов'язані з цим тотемом, швидко реагують на зміни, вони непередбачувані і досить різання. Їх відвертість вражає всіх, вони не будуть приховувати свої думки і вже тим більше не підуть пліткувати за спиною. Шлях Мангуста — це творчість.

  Антитотем Мангуста — це тупість, безпорадність і брехня. Йде таким шляхом буде породжувати тільки тьму.

  Зороастрійський гороскоп

 4. Білий вовк (194119732005) Люди, народжені під цим знаком, дуже активні. Вони люблять ризикувати, не бояться ніяких небезпек. Вовки — мандрівники, вони шукають пригод і не можуть залишатися на одному місці. Тотем дарує людині надзвичайну силу духу і можливість виживання в екстремальних умовах.

  Шлях Вовка — це нехай справедливості. Він вишукує будь-яку несправедливість і карає її. Антитотем Вовка — потреба ламати все довкола і глумитися над оточуючими. Лінь і боягузтво — найбільші вороги цієї тотема.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 5. Лелека (194219742006) Лелеки — це пілігрими, які дуже прив'язані до сім'ї, як би дивно це не звучало. Вони люблять літати, але їх тягне до свого гнізда. Звиклі завжди розраховувати тільки на свої сили, вони дуже стійкі особистості. Їм складно вписатися в суспільство, їх внутрішній світ для них набагато цікавіше.

  Антитотем Лелеки проявляється у зневазі до рідного дому і до своїх дітей.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 6. Павук (194319752007) Це люди, які не можуть жити в самоті, у них повинен бути свій клан. Тотем Павука передбачає повільність і гармонійність, а ще чутливість і величезний творчий потенціал. Вони скромні і тихі, але об'єднують навколо себе людей.

  Антитотем Павука проявляється у надмірному авантюризмі і стандартному мисленні. А ще часто в банальному невмінні стежити за здоров'ям.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 7. Вже (194419762008) Вужі володіють великими таємницями гармонії світу, а ще здатністю очищати карму. Люди ці часто бувають беззахисні, особливо в часи змін. Їм досить складно підлаштуватися під обставини. Вони мають дуже гнучким розумом, якимось філософським поглядом на життя, а ще вони наполегливі і завжди досягають своїх цілей.

  Антитотем Вужа — відсутність гнучкості, розхлябаність і інфантильність.

  Зороастрійський гороскоп

 8. Бобер (194519772009) Бобер у зороастрійців був священною твариною. Тисячі людських життів не могла компенсувати його вбивство. Символ Бобра — це гармонія, краса і любов. Такі люди ніколи не будуть сумувати, він буде щось змінювати, покращувати, але тільки не нити. У працьовитості їм немає рівних, а ще в акуратності, гостинність і твердості переконань. Це люди практичні і господарські.

  Антитотем Бобра — неохайність. Це людина, яка не дорожить сімейними цінностями і легковажно зраджує принципам.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 9. Черепаха (194619782010) Ці люди часто потайливі, вони повільно, але впевнено йдуть по життю. У них є життєва мета, до якої вони і йдуть, не сходячи з наміченого шляху. У них хороша пам'ять, з-за чого вони можуть бути трохи надокучливими, повертаючись до одного і того ж постійно. Їх вища мета — пізнання світу і гармонія з природою.

  Антитотем — нервозність і істеричність. Такі люди легко потрапляють під вплив інших.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 10. Сорока (194719792011) Народжені в рік Сороки — це самі великі хитруни. Вони можуть розплутати будь-які підступи та інтриги миттєво. А ще їм немає рівних у створенні власних інтриг. Такі люди многозадачны і дуже спритні. Їхній шлях — це гра в ім'я справедливості.

  Антитотем Сороки — жахлива балакучість і невміння зберігати таємниці.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 11. Білка (194819802012) Для Білок життя припасла на один шлях більше. Це може бути Білка, бігала по Древу Життя, або ж білка в колесі, яка повністю залежна від обставин. Часто ці люди дуже хазяйські, вони швидко справляються з будь-якими завданнями. Це ті ще трудоголіки, які без роботи не мислять життя. Вони будуть працювати і на роботі, і вдома. Для них важлива міцна сім'я.

  Антитотем Білки — дріб'язковість і повільність, а ще, звичайно ж, лінь.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 12. Ворон (194919812013) Непередбачуваний характер і неординарна доля — ось що можна сказати про Ворон. Вони люблять жити виключно самі по собі, в своє задоволення, не командуючи іншими, але і не підкоряючись нікому. Часто такі люди можуть «накаркати», тоді їх слова в точності збудуться. Для них важливіше всього свобода і подорожі. Сім'єю якщо і купують, то пізно.

  Антитотем Ворона робить людину слабкою, здатним підлабузнюватися і жити на чужі подачки.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 13. Півень (195019822014) Зороастрійський Півень — це воїн. Йому потрібно реформувати, міняти щось і керувати. Такі люди революції піднімають. Їм властиво бути лицарями: нещадні, чесні і рішучі. Вони завжди сповнені енергії і планів. Їм потрібно все і відразу, вони хочуть змінити світ, а ще обзавестися сім'єю.

  Антитотем Півня — інфантильність і солодкавість. Такі люди дуже ледачі, боязкі і безпорадні. Навіть з вигляду нагадують мокру курку.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 14. Тур (195119832015) У народжених під цим знаком душа дитини, їм завжди потрібна турбота і опіка. Тур — ідеаліст по натурі, він м'який і податливий, у нього ранима душа. Але за цією ранимостью прихована сила і бажання захищати своїх близьких до останньої краплі крові. Це дуже добрі люди.

  Антитотем Туру в нервозності і злостивості.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 15. Борсук (195219842016) Символ Борсука — багатство. З Барсуков виходять дуже дбайливі і ощадливі господарі. Вони намагаються на благо дому та сім'ї. У них завжди є запаси, тому злидні їм не загрожує. У Борсуків завжди є своя система, яку вони ретельно вибудовують. Їм не подобається ділитися сокровенним з людьми, навіть з самими близькими.

  Антитотем Борсука — безтурботність, задерикуватість і жадібність.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 16. Верблюд (195319852017) Витривалі і скромні люди. Вони вміють задовольнятися малим, їм притаманний аскетизм. Ці люди вкрай недовірливі і завжди чекають найгіршого. Є у них дивна риса: чим більше Верблюд любить людини, тим сильніше його шпыняет. Такий собі захисний механізм. Ці люди різання, знають собі ціну. За пихатість і різкістю ховається дуже надійна людина, на якого завжди можна покластися.

  Антиктотем Верблюда передбачає святенництво і сюсюкання, а також жорстокість і брехливість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 17. Їжак (195419862018) Єжи дуже непередбачувані, вони метушливі і володіють непростим характером. Вони допитливі, люблять чіплятися до деталей. Але, незважаючи на це, вони дуже стабільні і вірні. Єжи покликані перемогти темряву, проколів її своїми шипами.

  Антитотем їжака передбачає боягузтво, брехня і капості. Проявляється тоді, коли людина стає нерозбірливий в зв'язках.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 18. Лань (195519872019) Як і тотемна тварина, ці люди граціозні, витончені і аристократичны. Їх манери і мова заворожують. Це романтичні натури з идеалистичными поглядами на життя. Лані — творчі натури, люблять мистецтво, танці, балет. На жінках вплив тотема проявляється значно сильніше, ніж на чоловіків.

  Антитотем Лані — грубість, різкість і їдкість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 19. Слон (195619882020) Це люди, яких неможливо вивести з себе. Вони повільні і вирішуються на щось дуже довго, але, прийнявши рішення, вони від своєї мети вже не відступлять. Вони працьовиті і будуть працювати, скільки знадобиться, але на своєму шляху нікого не потерплять. Вони консерватори, для них важливі традиції. Сім'я і домашнє вогнище для них понад усе.

  Антитотем Слона — хирляві, метушливі, балакучість і брехливі люди. Вони боязкі і завдають великої шкоди всім нишком.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 20. Кінь (195719892021) Це коваль свого щастя: чесний, відважний і сильний. Ці люди активні, люблять спорт і прагнуть до атлетичному статурі. Всіма силами захищають справедливість, дуже романтичні.

  Антитотем Коня — боягузтво й нехтування обов'язками.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 21. Гепард (195819902022) Це справжні воїни. Їх захоплює битва, вони прагнуть до подолання небезпек, люблять битися. Їм притаманна агресія і різкість, а ще небажання відступати. Вони завжди готові захищати сім'ю і друзів, незважаючи ні на що.

  Антитотем Гепарда — боягузтво, підлість, підступність, жадібність і слабкість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 22. Павич (195919912023) Це багатоликі й веселі люди. В різних обставинах вони можуть бути різними. Павичі талановиті, і всіма силами намагаються цей талант проявити. Вони не перестають дивувати оточуючих і отримують від цього задоволення.

  Антитотем Павича — сірість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 23. Лебідь (196019922024) Лебідь — символ надії. Ці люди дуже світлі, вони випромінюють добро і ніжність. Вони безкорисливі, але горді. Для них не важливі матеріальні блага, вони чекають якогось чуда. Для них важливий внутрішній світ, набагато важливіше всього іншого. Ще ці люди дуже вірні, для них важливо знайти свою єдину любов.

  Антитотем Лебедя — жадібність і концентрація на матеріальних благах.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 24. Рись (196119932025) Це сильні, але м'які люди. Вони досить непередбачувані: можуть проявити себе різко і раптово. З них виходять непогані лідери, але часто Рисі без причин чіпляються до інших. Це добрі люди, просто дуже вимогливі.

  Антитотем — святенництво і боязкість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 25. Осел (196219942026) Осел — символ надійності. Ці люди працьовиті, витривалі і терплячі. Таких миролюбних і добрих людей ще потрібно пошукати. Вони скромні й врівноважені. Ніякої імпульсивності, тільки виважені рішення. Однак, коли вони опиняються в центрі конфлікту, можуть ставати впертими.

  Антитотем Осла — настирливість і дріб'язковість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 26. Білий ведмідь (196319952027) У людини з тотемом Білого Ведмедя строгий і в чомусь навіть лицарський характер. Це сміливі люди, а ще щедрі. Вони готові поділитися останнім, а ще вони вміють заробляти. Вони амбітні, але ніколи не кидають слова на вітер. Вони непередбачувані і можуть втілити в життя будь-які, навіть самі божевільні ідеї.

  Антитотем — нахабство і занудство.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 27. Орел (193219641996) Ці люди не уявляють себе поза колективом. Вони здатні на жертовність заради загальної справи. Орли — захисники, для них немає перешкод або перешкод. Вони досить аскетичні.

  Антитотем — шкідливість і метушливість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 28. Лисиця (193319651997) У рік Лисиці народжуються люди з дуже загадковими і дивними долями, часто непростими. Це спритні, розумні і хитрі люди. Вони вміють відчути інтриги, ніколи не лізуть на рожен, дуже обережні і навіть боязкі. Вони не переносять тупість і чванливість.

  Антитотем — жадібність і тупість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 29. Дельфін (193419661998) Найкрасивіший з усіх тотемів. Люди під заступництвом Дельфіна дуже мудрі. Вони ідеалісти, які здатні надихати інших. Вони вірні свої ідеї до кінця. Схильні до філософії та миротворчості. Їх призначення — допомога іншим. Вони рятівники, саме вони змушують вірити, що для людства ще не все втрачено.

  Антитотем — злостивість і мстивість.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 30. Вепр (193519671999) Це безстрашні люди. Вони завжди готові дати відсіч ворогові, прагнуть бути лідером і вести за собою інших. Вепри дуже мінливі: коли у них є мета, вони йдуть до неї з усією наполегливістю, але як тільки вона буде досягнута, Вепр впаде в апатію.

  Антитотем — жадкость і підступність.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 31. Філін (193619682000) Ці люди дуже потайливі, схильні до містицизму. Вони живуть дуже самітницького життям, не підпускаючи до себе людей. У них свій графік життя. Життя цих людей може бути пов'язана з вищими силами.

  Антитотем — мстивість і нахабство.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 32. Сокіл (193719692001) Народжені під знаком Сокола — люди високого польоту. Саме вони можуть досягти великих успіхів. Вони хоробрі, відважні, але в чомусь одержимі. Часто можуть надаватися своїм примхам. Їм потрібен мудрий наставник, але диктаторства над собою вони не терплять.

  Антитотем — сварливість і крикливость.

  Зороастрійський гороскоп © DepositPhotos

 33. Рік народження грає величезне значення в нашій долі, за нього можна навіть визначити свою карму . І, як виявилося, відшукати свій тотем. Сподіваємося, цей незвичайний гороскоп допоміг тобі відкрити таємниці свого призначення і трохи розібратися в собі.

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Зороастрійський гороскоп
поділитися на facebook
наступна стаття »