Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Ангели і Архангели - Так Просто!

Що необхідно пам " ятати про архангелах

Архангели (з грецької — старші ангели) — провідники Божественних одкровень і благовісники. Вони є для того, щоб промовляти пророцтва, і у кожного з них є помічники — ангели.

Ангели і Архангели © Depositphotos

Згідно містичним переказами древніх християн, кожен з архангелів нерозривно пов'язаний з одним із зодіакальних сузір'їв. Незалежно від того, чи відчуваєш ти присутність Ангелів і Архангелів, віриш чи немає в їх існування, вони завжди поруч, готові прийти на допомогу і відгукнутися на твої молитви.

Ангели і Архангели © Depositphotos

«Так Просто!» розповість, захист яких архангелів вважається найсильнішою для кожного зі знаків Зодіаку і як залучити велику силу вісників волі Божої у своє життя.

Ангели і архангели

В православ'ї шануються вісім архангелів, але в канонічних книгах Писання згадуються тільки 3 з них: Михайло, Гаврило і Рафаїл.

Ангели і Архангели © Depositphotos

Згадка про архангелах Селафииле, Урииле і Иеремииле можна знайти в неканонічної книзі Ездри, а Архангели Варахіїл і Ієгудиїл в Біблії не згадуються взагалі і відомі лише за переказами.


 1. Овен — архангел Ієгудиїл В перекладі з стародавнього івриту ім'я Ієгудиїл перекладається як «той, що славить Бога», «Богу слава». Цей архангел управляє Марсом і відноситься до архангелів сонця.

  Ангели і Архангели

  На іконах Ієгудиїл зображується з короною в одній руці і хлистом в інший. Золота корона символізує нагороди від Господа за богоугодні діяння, а хлист — покарання грішникам.

  Ієгудиїл завжди готовий дати пораду і допомогти у складній ситуації того, кому він допомагає. Це священики та ченці, а також люди, що займаються істинно богоугодними справами — прославленням Господа і святих, створенням і відновленням храмів, а також іконописом.

  Народилися під знаком Овна Ієгудиїл допоможе позбутися від ліні, зневіри чи жадібності. Ось приклад короткої молитви архангелу Иегудиилу: «Святий архангела Иегудииле, утверди мене на всяке діло і праця. І моли Бога про мені грішному. Амінь» .

 2. Телець — архангел Селафіїл У сфері впливу архангела Селафиила (перекладається як «молитва до Бога») знаходяться всі моляться люди. Саме він слухає молитви і передає їх Богу. Тільки він знає, потрібна нагорода кожному читає молитву, або випробування для людини ще не закінчені.

  Ангели і Архангели

  Архангела Селафиила зображують на іконах з особою, схиленим вниз і з руками, молитовно складеними на грудях, як буває у людини, що молиться. Селафіїл допомагає всім, хто недавно ступив на шлях віри. Крім цього, з допомогою Салафиила можна направити на істинний шлях своїх родичів і близьких людей. Салафиилу моляться і в тих випадках, коли інтерес до віри й молитов починає згасати.

  Коротка молитва: «Святий архангела Салафииле, запали мене дні і ночі, на славослів'я Божественне. І моли Бога про мені грішному. Амінь» .

 3. Близнюки — архангел Рафаїл Архангел Сходу Рафаїл, який править стихією Повітря, зазвичай зображується в одязі золотисто-жовтого кольору і з рибою в руках, що є відсиланням до Книги Товита.

  Ангели і Архангели © Depositphotos

  Ім'я Рафаїл в перекладі з єврейської мови означає — допомога, зцілення Боже, зцілення Боже. Рафаїлу приписують здатність зцілювати і знімати будь-який біль.

  В православ'ї і католицизмі архангел Рафаїл вважається покровителем мандрівників і лікарів, помічником хворих і стражденних.

  Народилися під знаком Близнюків Рафаїл нерідко наділяє унікальними цілющими здібностями. Вони накопичують в собі масу енергії, але не завжди ділять її з іншими людьми.

 4. Рак — архангел Гавриїл Страж Заходу, який править стихією Води, зазвичай зображується в синіх тонах. За сталою традицією, Гавриїла вважають Ангелом Благовіщення. Його ім'я означає буквально «Всевишній моя сила».

  Ангели і Архангели © Depositphotos

  Гавриїл приносить новину про народження Христа Благословенній Діві Марії, що починається з безсмертного привітання: «Вітаю тебе, Марія, сповнена благодаті» На іконах його можна побачити з жезлом, гілкою або лілією.

  Архангел Гавриїл обдарував Раків чутливістю і співчуттям. Йому моляться про зачаття дітей при безплідді і про допомогу в усиновленні, майбутні мами і тата звертаються з молитвою про благополучному перебігу вагітності.

 5. Лев — архангел Михаїл В Писанні архангел Михайло («Хто, як Бог» з єврейської) іменується «князем», і зображується, як головний борець проти диявола і всякого беззаконня серед людей. Звідси його церковне іменування «архістратиг», тобто старший воїн, вождь.

  Ангели і Архангели

  Глава Небесних Воїнств управляє стихією Вогню і асоціюється з Півднем. Основний колір Михайла — червоний. Його зазвичай зображують збройним, тримає в руках вогненний меч або спис.

  Архангел Михайло протегує Левам у пошуках прихованих знань і життєвого призначення. Щоденна молитва архангелу Михаїлу — дуже сильний захист від пристріту, зловмисників і всякої напасті.

 6. Діва — архангел Рафаїл Рафаїл обдарував Дів аналітичним складом розуму. У цьому випадку «Боже зцілення» Рафаїла потрібно швидше їх розуму, сильно устающему від вічного прагнення до ідеалу. Ангели і Архангели
 7. Ваги — архангел Уриїл Архангел Уриїл, або Уріель управляє стихією Землі і асоціюється з Північчю. З іконописним канонами його зображають із мечем у правій руці і мовами божественного полум'я в лівій.

  Ангели і Архангели

  Ім'я архангела перекладається як «Божий світ» або «Бог є світло». Уріель просвіщає людей, вселяючи в їх уми осяяння. Його називають покровителем студентів і учнів шкіл. Як покровитель Ваг він наділяє їх дипломатичністю і терпінням.

 8. Скорпіон — архангел Варахіїл Ім'я Варахіїл (благословенний господом) не зустрічається в Біблії. Цей архангел став відомим завдяки апокрифическим джерел Еноха і записів католицького монаха Амадея Португальської.

  Ангели і Архангели

  Ангели і Архангели

  З 15 століття він став шануватися католиками, а ще два століття потому Дмитро Ростовський переніс його в православні Житія Святих. Кольори цього архангела — пурпуровий, пурпурний, фіолетовий і синій.

  Варахіїл — ангел благословення Господа через нього надсилаються благодіяння. Зображують його з трояндами білого кольору, як знайомий блаженства в Небесному царстві.

  Варахіїл не тільки благословляє, але й нагороджує віруючих за Божим велінням. Якщо ти вважаєш, що не отримав того, чого заслужив, звернися в молитві до архангелу, залучіть його увагу.

 9. Стрілець — архангел Ієремиїл Ім'я Ієремиїл, перекладається як «піднесення до Бога» або «висота Божа». За переказами, архангел Ієремиїл сприяє поверненню людини до Бога, керуючи цілою армією ангелів покаяння. На іконах він, як правило, зображується з вагами на яких зважує душі людей.

  Ангели і Архангели

  Ієремиїл здатний допомогти в будь-якій ситуації, яка стосується покаяння. Звертаючись до нього, можна відмолити грішника і врятувати його душу від пекельних мук. Енох називає Иеремиила провідників душ праведників в Рай, тому йому можна молитися за своїх покійних родичів.

 10. Козеріг — архангел Ієгудиїл Працьовитості Иегудила може вистачає на двох. Тому зовсім не дивно, що він є покровителем Козерогів, для яких важка праця — норма існування. Ангели і Архангели
 11. Водолій — архангел Михаїл Якщо Левам була віддана рушійна сила архангела Михайла, то Водоліям — творча. Вони, на відміну від Львова, чітко знають, що і навіщо потрібно робити. А ось з самими активними діями у них все ж є деякі проблеми. Ангели і Архангели
 12. Риби — архангел Селафіїл Архангел Селафіїл заохочує саморозвиток і духовний ріст Риб. Якщо Тельцям пішла більш матеріальна частина його енергії, то Рибам дісталася частина духовна. А адже ніхто не вміє так майстерно і яскраво висловлювати свої емоції, як Риби. Ангели і Архангели © Depositphotos
 13. Якщо православний віруючий хоче попросити захисту і допомоги у архангелів, то йому слід вимовляти спеціальні молитовні прохання, які можна знайти в святих книгах. Ось одна з таких молитов, які треба вимовляти в ранкові години і на сон грядущий.

  «Про святий архангел Михайло, помилуй нас, грішних, які потребують допомоги твоєї, збережи нас, рабів Божих від усіх видимих і невидимих бід, визволи нас від смертного жаху й від спокуси диявольської і допоможи нам без сорому предстати перед Богом нашим у час страшного й праведного Суду Його.

  Великий Михайло архистратиг, не обділяй нас увагою, грішних рабів, що моляться тобі і іншим архангелам про допомогу і вступі твоєму зараз і в майбутньому. Допоможи нам разом з тобою славити Отця, і Сина, і Святого Духа на віки віків. Амінь».

  Сьогодні, 6 червня 2019 року православні віруючі відзначають велике свято — Вознесіння Господнього. Це один з найбільш важливих і значущих церковних свят. Редакція «Так Просто!» розповість, які молитви вимовляти в день Вознесіння .

Loading...

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Ангели і Архангели
поділитися на facebook
наступна стаття »