Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Чому мандрівники змінюють свою думку про визначні пам'ятки - Так Просто!

Чому мандрівники змінюють свою думку про визначні пам ятки

У світі так багато цікавих місць! Дивишся на барвисті проспекти в журналах і буквально молишся на них: як же здорово подорожувати по країнах . І ось настає щасливий момент, коли ти починаєш підбирати прекрасний в твоєму розумінні тур. Повір, варто зайнятися медитацією саме в цей проміжок часу.

А все тому, що жадає яскравих вражень фантазія малює в твоїй голові запаморочливі картини. Ось ти одягаєш улюблені туфлі на високому каблуці, набрасываешь майже прозоре, легке плаття, наносиш мейк-ап в стилі «смокі айз» і доповнюєш собою чудовий образ історичного місця. Ідеально! Всі захоплюються і падають ниць.

Чому мандрівники змінюють свою думку про визначні пам'ятки © Depositphotos

Господи! Як же прекрасна ця думка від самого початку її зародження і до моменту, коли твій спраглий погляд зустрічається з тим самим заповітним заповітним Що? Так, любий, я вже бачу твої здивовані очі, адже не за цим ти мчала сюди через півсвіту. Де все те глянсове пишність? Ти раптом розумієш, що серед літніх туристів в мішкуватих дорожніх костюмах пам'ятка — саме ти. Ось уже хтось настирливо суне тобі кілька євро, щоб зробити спільне селфи .

Фотографируйся з настирливим дядьком і ні в якому разі не впадай у відчай! Як мінімум галочка в життєвому плані побувати в тому чи іншому знаменитому місці вже проставлена. Вирушай пробувати місцеві делікатеси і знайомитися з людьми, які тут живуть. І обов'язково подивися на цей список місць: редакція «Так Просто!» підготувала його спеціально для тебе. Тому що попереджений — озброєний!

Чому мандрівники змінюють свою думку про визначні пам'ятки © Depositphotos

Молитва подорожуючих про

Якщо ж ти залишаєшся вдома, а твої рідні в дорозі, у далеких краях, ось слова, які допоможуть вгамувати тривогу.

Молитва до Пресвятої Богородиці «Скоропослушнице»

Владичице, Приснодево Богородиці, Бога Слова паче усякого слова на спасіння наше рождшая, і благодать Його рясно паче всіх приявшая, море явльшаяся Божественних дарів і чудес приснотекущая річка, изливающая благодать усім, хто з вірою до Тебе вдаються! Чудотворного Твоєму образу припадающе, молимось Тобі всещедрей Матері Человеколюбиваго Владики: здивуй на нас пребогатыя милість Твоя і прохання наша, принесена Тобі, Скоропослушнице, ускори исполнити все, еже на користь у розраду й порятунок, коемуждо устрояющи. Завітай, Преблагая, раби Твоя благодаттю Твоєю, подай недугующим цельбу і досконале здоров'я, обуреваемым тишу, свободу полоненим і різними образи стражденних утеши. Визволи, Всемилостивая Пані, всяк град і країну від голоду, виразки, боягуза, потопу, вогню, меча і иныя страти временныя і вечныя, Матерним Твоєю відвагою отвращающи гнів Божий: і душевнаго розслаблення, обуревания пристрастей і гріхопадінь свободи раби Твоя, яко да непреткновенно у всякому благочесті поживше в цьому веце, і в майбутньому вічних благ сподобимся благодаттю і чоловіколюбством Сина Твого і Бога, Емуже подобає всяка слава, честь і поклоніння з Безначальным Його Отцем і Пресвятим Духом нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Підбірка знаменитих пам'яток

 1. Пам'ятник Джульєтті у Вероні У Верону в першу чергу приваблює туристів легенда про Ромео і Джульєтту, правда, сам Ромео увічнений не був. Подейкують, що той, хто доторкнеться до руки або грудей кам'яної красуні, обов'язково знайде свою любов. Спраглі любові туристи хапають Джульєтту відразу за груди, щоб уже напевно. Та й охочих ціле скопище, не пройти. З-за такого режиму нон-стоп це романтичне місце тепер не так привабливо.

  [media=https://www.instagram.com/p/B0lc6kYoNAj/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BXC7wIHjouA/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 2. Русалочка в Копенгагені

  Русалочка в Копенгагені також користується популярністю у велелюбних туристів. Ці хвилі любові настільки сильні, що адміністрація міста вирішила прибрати Та подалі від людських очей; вандали зовсім її замучили. Однак найбільше може здивувати розмір знаменитого пам'ятника Русалочка більше схожа на дитину, ніж на дорослу людину. У натовпі її не відразу відшукаєш.

  [media=https://www.instagram.com/p/B1YaxfdIWnV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B1vdxdjj5V9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BrXE_Lll1zV/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 3. Музей The Beatles в Ліверпулі

  Легендарна четвірка — так називають цих знаменитих на всю планету чуваків. Якщо в планах зачекініться в Ліверпулі в музеї, який, власне, і присвячено цій банді, можна дійсно зловити іскорку розчарування. Більше того, що ти вже знаєш про Бітлів, там дізнатися навряд чи вдасться. Експозиція досить стримана, особистих речей групи мало, плюс квиток вартістю 15 фунтів, що відчутно навіть для Британії. Загалом, подумай.

  [media=https://www.instagram.com/p/B3pFzzjnVtF/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BlgMl9igtcm/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BzVhTYZoQip/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 4. Музей пива Heineken Experience в Амстердамі

  Якщо ти дуже любиш пиво і Амстердам, тоді знай, що там є однойменний музей Heineken, який незрозуміло чому славиться на весь світ, наприклад, так само, як і музей Ван Гога. 18 євро і нескінченна черга — ось плата за те, щоб побачити головну пивоварню, яка давно не працює. Звичайно, ти можеш спробувати змити розчарування свіжим пивом під час дегустації, але чи допоможе?

  ‡агрузка [media=https://www.instagram.com/p/BzAnQk1Ho0Z/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B1Bk-ShAXUh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B3iEuF1F0f-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BvCmql5nk3x/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 5. La Scala в Мілані

  О, La Scala! Гиперизвестная опера втрачається в розкоші оточуючих її архітектурних форм. Якщо не знаєш, як виглядає, запросто можеш пройти повз. Якийсь триповерховий особняк без особливих вишукувань. Чи То справа оперні театри столиць світу. Втім, зміст себе виправдовує. Тим не менш готуйся до гігантських черг і відсутності квитків. Як розумієш, прайс тут мало для когось має значення.

  [media=https://www.instagram.com/p/BMuKOMPB_r4/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B4weLeHn6D0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BrXQsq3n2f0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 6. Телевежа в Берліні

  Об'єктивно слід визнати, що конструкція зводилася для того, щоб дивитися ящик, туристи в даному випадку лише комерційний придаток. Швидше за все саме тому оглядовий майданчик найвищої будівлі в Берліні може не виправдати твоїх очікувань. Висока ціна квитка, кінський прайс в самій вежі, черга не менше, ніж на дві години — все це лише для того, щоб подивитися на спини товпляться туристів. Розглянути всю панораму буде досить складно.

  [media=https://www.instagram.com/p/B4MOP1DnurF/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B4BJhx4I8g5/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B3T6ySBIC4I/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 7. «Квартал червоних ліхтарів» в Амстердамі

  Ну да, ну да, той самий квартал, ті самі люди. Повір, ніякого величі тут немає: вулиці брудні, повно п'яних підлітків, та й взагалі повно людей, які не викликають позитивних емоцій. Ти знаєш, до речі, що місцеві мешканці постійно скаржаться владі на туристів, які раз дозволяють собі різні витівки? Тим не менш, якщо душа прагне чогось такого, пробуй. Ми ж тебе не відмовляємо.

  [media=https://www.instagram.com/p/B04GJLznwa8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/Bu4vTcrgsS4/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/Bi4JS8-gUSX/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 8. Музей Пікассо в Антіб

  Якщо зважишся відвідати цей музей, то тебе точно чекає потужна порція подиву. Ти можеш навіть допустити крамольну думку, мовляв, а чим це Пабло такий великий? Точно «живописями»? Експозиція музею — це в основному начерки і здається досить примітивною ліпнина, а картини маслом в кількості декількох штук. Загалом, це буде цікаво тільки дослідникам і професійним художникам, тобі ж не варто перетворюватися в того, хто дивиться тут на все, як на нові ворота.

  [media=https://www.instagram.com/p/B2ucqs_IKhH/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BpaiuPoFNfv/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B10igaKojwg/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 9. Пляжі Індонезії, Індії і Таїланду

  Якщо не виходити за межі туристичних маршрутів, то може здатися, що тут дійсно дуже круто. Наша порада: ось і не виходь! Інакше запросто ризикуєш познайомитися з особливостями oriental колориту. Місцеві жителі іноді настільки не дбають про гігієну, що всі навколо буквально потопає у відходах і продукти життєдіяльності. Загиджені пляжі і океан створюють потужний когнітивний дисонанс.

  [media=https://www.instagram.com/p/BqFMdD8AS7U/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BQ-nqs8Fapy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/B05ZMQogkuZ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

 10. Несподіваний Брюссель

  Після відвідування Брюсселя залишається дивне післясмак: як ніби це звичайна прогулянка по вже знайомих місцях. Архітектура посередня, той самий «Хлопчик» робить свою справу десь на вершині невеликого фонтана, до якого не підберешся з-за огорожі і цілих косяків туристів. Але найбільше дістають сміття і завищені бельгійські ціни. Тим не менш Брюссель залишається столицею європейської держави з усіма витікаючими.

  [media=https://www.instagram.com/p/B1XGtEuIfZl/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/ZlSD2orfWy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

  [media=https://www.instagram.com/p/BoXHPb-nPxL/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Loading...

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Чому мандрівники змінюють свою думку про визначні пам'ятки
поділитися на facebook
наступна стаття »