Так Просто!
 1. Так просто
 2. » »
 3. Ворожіння Ошо - Так Просто!

Знамените ворожіння Ошо дасть відповіді на всі хвилюючі питання. Найкращий порадник!

Як же важко буває прийняти важливе рішення. Так і хочеться заглянути в майбутнє і дізнатися, що ж принесе той чи інший крок. Звичайно, переміститися на кілька років вперед неможливо, але є дуже хороша альтернатива. За порадою можна звернутися до мудреця, а саме до Ошо.

Ворожіння Ошо

«Пам'ятайте одну важливу річ: коли ми передбачаємо майбутнє, складаємо гороскопи, ворожимо по долоні, Таро, на І-цзин — все це є в основному читанням підсвідомості людини. Це, швидше, вгадування минулого, а так як майбутнє випливає з минулого, ми можемо дізнатися і те, що нас чекає».

Редакція «Так Просто!» поділиться з тобою знаменитим ворожінням, яке може дати відповідь на хвилюючі питання. Вибери картку від 1 до 12 і читай рада.

Ворожіння Ошо

Ворожіння Ошо


 1. Любов Одному могутньому цареві настав час визначити спадкоємця. Це виявилося нелегко, адже його сини-близнюки були однаково розумні, сміливі і гідні. І тоді він дав кожному по мішечку з квітковими насінням, сказавши: «Той, хто краще збереже їх, стане правителем».

  Перший брат сховав дар в кований скриню, другий — посадив. Через три роки цар зажадав добро назад. Перший син дістав зернятка з скрині і виявив, що вони запліснявіли, а другий показав батькові прекрасний квітник: «Ось твої насіння, коли вони дозріють я зберу їх і поверну». Здогадайтеся, хто успадкував престол.

  Мораль: неможливо щось отримати, якщо нічого не вкладати. Так і в коханні: якщо будеш жити тільки тим, що було колись, у результаті отримаєш розчарування.

  Ворожіння Ошо

 2. Протистояння Як-то раз проїжджав повз плантації купець побачив раба. Зупинився, нагодував його, напоїв і пошкодував. На що невільник відповів: «Все проходить, пройде і це». Через 3 роки вони знову зустрілися. Раб став візиром. Колишній бідняк щедро обсипав купця коштовностями і вимовив ту ж фразу.

  На наступний рік торговець побачив могилу візира. «Все проходить. Але це вже не пройде», — гірко подумав купець. А ще через кілька років могилу змило водою. Тільки тоді купець погодився: «Дійсно, все проходить».

  Мораль: є події, яким неможливо протистояти. Іноді потрібно просто почекати і проблема вирішиться сама собою.

  Ворожіння Ошо

 3. Прийняття себе Рано вранці вийшовши в сад, цар виявив там засихає рослини. Дуб помирав тому, що не міг бути таким високим, як сосна. Сосна чахла, тому що не могла народити, як виноград. А виноград млявим, тому що не міг пахнути, як троянда.

  Тільки жимолость цвіла пишним цвітом. Чому? Ось яку відповідь від неї отримав цар: «Я зрозуміла що, саджаючи мене, ти хотів щоб з мене виросла жимолость. І вирішила: раз вже я не можу бути нічим іншим, то постараюся стати кращим представником свого виду».

  Мораль: всі люди наділені різними якостями, здібностями і талантами. Не заздри комусь і не намагайся наслідувати. Прийми себе і розвивай свої кращі сторони.

  Ворожіння Ошо

 4. Мудрість До лікаря прийшов сивий беззубий шейх і став скаржитися: «О ти, що допомагає всім людям, також допоможи і мені. Варто мені тільки заснути, як сновидіння оволодівають мною. Мені сниться, ніби я прийшов на площу перед гаремом. Жінки там чудові, подібні квітам чудового саду, божественним гуриям раю.

  Але варто мені з'явитися у дворі, як всі вони відразу зникають, йдучи через потайний хід». Лікар наморщив лоба, став посилено міркувати і нарешті запитав: «Ти хочеш, мабуть, отримати у мене порошок або зілля, щоб позбутися від цього сну».

  Шейх подивився на лікаря відсутнім поглядом і вигукнув: «Тільки не це! Єдине, чого я хочу, так це щоб двері потайного ходу були замкнені, і тоді жінки не зможуть втекти від мене».

  Мораль: як щасливо жили б люди, якби бажали володіти лише тим, що належить їм по праву. Але вони завжди мріють заволодіти чужою власністю.

  Ворожіння Ошо

 5. Спільність У філософа була одна пара взуття. Одного разу він попросив шевця терміново її полагодити. «Але майстерня вже закривається, — відповів той, — тому я не зможу полагодити взуття у вашій присутності. Чому б вам не зайти за нею завтра?» — «Справа в тому, що у мене є тільки одна пара взуття, і я просто не можу без неї йти».

  «Не страшно! Я дам вам на один день поношене взуття». — «Що? Носити чиї туфлі? Та за кого ви мене приймаєте?» На що майстер відповів: «Чому ви заперечуєте проти носіння чужого взуття? Адже ви зовсім не проти носити в голові чужі думки та ідеї».

  Мораль: дурний той чоловік, який вважає, що всі його заслуги належать тільки йому. Неможливо уявити своє життя без участі в ній інших. Тому ніколи не відмовляйся від допомоги і будь вдячний за неї.

  Ворожіння Ошо

 6. Енергія Одного разу суспільство погано обійшлося з Ангулималой. Чоловік розлютився і в помсту пообіцяв позбавити життя тисячу осіб, відрізати у кожного по пальцю і зробити з них намисто. Жертв було вже 999 коли Ангулимала зустрів Будду.

  Мудрець попросив вбивцю виконати його останнє бажання: «Висівки гілку он того прекрасного дерева. Принеси мені — хочу ближче розглянути. А потім її знову приєднай до дерева». Ангулимала здивовано підняв брови, а Будда продовжив: «Якщо не можеш створювати, у тебе немає права і руйнувати».

  Мораль: не бажай людям зла. Людина створена для того, щоб творити і дарувати любов. Направляй свою енергію у творчу діяльність, інакше вона звернеться в лють.

  Ворожіння Ошо

 7. Світло на шляху Темної ночі двоє людей заблукали в густому лісі. Їм обом було жахливо страшно, але вони вели себе по-різному. Тому що один з подорожніх був філософом, а інший — містиком. Перший розмірковував про причини свого незавидного стану, а другий просто вірив у долю. Несподівано вибухнула сильна гроза.

  Блиснула блискавка. Філософ у цей момент подивився на небо, зазвичай задумався і збився зі шляху. А містик подивився на стежку і під час спалаху світла побачив правильний шлях.

  Мораль: уважно дивися на свій життєвий шлях, адже доля завжди дає підказки. Менше витрачай часу на довгі роздуми, більше дій!

  Ворожіння Ошо

 8. Подяку Вечоріло, коли стара прочанка забрела в селище і стала просити місцевих жителів про нічліг. Вона стукала в усі двері, але ніхто їй так і не відкрив. У підсумку, страждаючи від холоду і голоду, мандрівниця заснула під розкидистим фруктовим деревом.

  А опівночі прокинулась і побачила, як незвичайно гарні квітучі гілки яблуні в місячному світлі. Жінка встала, і вклонилася в бік селища і подякувала людям за те, що вони не пустили її на нічліг. А потім повернулася додому і написала славнозвісне художнє полотно.

  Мораль: бери все, що дає життя, з вдячністю. Для розвитку людини однаково необхідні і страждання, і задоволення.

  Ворожіння Ошо

 9. Надія Три доби він на самоті блукав по живому лабіринту і нарешті натрапив на такого ж бідолаху. Чоловіки обнялися і якийсь час обидва були невимовно щасливі. А потім запитали один одного, чому так радіють. Перший сказав: «Я заблукав і вже зневірився зустріти кого-небудь». Другий відповів: «Я теж заблукав і сподівався зустріти провідника. Але якщо ми обидва не знаємо шляху, радіти нічому. Тепер будемо блукати разом».

  Мораль: щастя удвох можливо лише тоді, коли люди вміють бути щасливими поодинці. В іншому випадку вони роблять один одного ще нещасніший.

  Ворожіння Ошо

 10. За межами сім'ї Йосип запитав маленького Ісуса: «Чому ти тут? Ми з матір'ю весь день тебе шукаємо!» На що малюк відповів: «Навіщо вам шукати мене? Я зайнятий справою мого батька». «Я твій батько, і я — тесля. А ти сидиш серед книжників», — обурився Йосип. «Я мав на увазі мого духовного батька», — гордо відповів дитина.

  Мораль: рано чи пізно дитина повинна відірватися від своїх батьків, ставши самостійним не тільки фізично, але і духовно. Інакше в житті йому буде дуже важко.

  Ворожіння Ошо

 11. Ворота раю Самурай прийшов до майстра дзен з питанням: «чи Є пекло і рай? І де їх ворота?» Майстер поцікавився у хлопця, хто він, на що той відповів, що самурай. Господар дому сказав, що хлопець, більше схожий на волоцюгу. Гордість воїна була зачеплена, і він, не замислюючись, вихопив з піхов меч.

  А мудрець посміхнувся і сказав: «Ось тобі і відповідь. Пекло і Рай — поняття не географічне, а психологічне. Вони знаходяться усередині нас. Обидві двері поруч. Діючи несвідомо, ми відкриваємо ворота пекла, а усвідомлено — раю».

  Мораль: навчися контролювати свої почуття та вчинки. І не важливо, що ти робиш — головне, щоб це було усвідомлено.

  Ворожіння Ошо

 12. Подорож Вчитель і учень проходили через село в день великого свята. Коли вони підійшли до головної площі, звуки барабанів і крики людей стали настільки гучними, що учень затулив вуха долонями. Але на його подив, вчитель, пританцьовуючи, проходив все глибше до центру площі, до місця головного дії.

  Після того як свято закінчилося і втомлені люди розійшлися по домівках, учень запитав учителя: «Учитель, як ти міг радіти і святкувати при такому шумі? Я не чув навіть своїх думок!»

  На це вчитель дав чудовий відповідь: «Ти був налаштований на шум, мій друг, але для жителів села це була музика. Я всього лише сприйняв ці звуки так само, як вони. Більшість людей йде по життю, сприймаючи тільки шум. Підемо далі, і давай на цей раз слухати музику».

  Мораль: умій насолоджуватися життям. Людині іноді просто необхідно відключати думки і просто отримувати задоволення від моменту.

  Ворожіння Ошо


 13. Рада редакції

  При прийнятті рішень завжди керуйся своїм розумом, адже тільки ти несеш відповідальність за свою долю. Спостерігай за навколишнім середовищем, аналізуй свої помилки, адже вченими доведено, що інтуїція у людини розвивається за рахунок життєвого досвіду.

Loading...

Залиш свій коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Ворожіння Ошо
поділитися на facebook
наступна стаття »